Journalist - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Bonaparte
Czech Board Games
Stragoo games
Autoři: František Čermák
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojem

Máte už někdo nějaké zkušenosti dojmy ze hry ? =)
26.1.2013 19:20:17

Smochy
Je to moc fajn. Jenom je třeba upozornit začátečníky na problematický začátek, kdy se můžou hned "locknout" - ve skládání slov se potom nedá pokračovat. Mám drobné výhrady k produkci (velké kostky, nevyrovnané bonus dílky), ale na to, že scrabble bych do ruky nevzal se mi tenhle klon hraje příjemně, ikdyž sám hraju špatně.

26.1.2013 21:11:42

Popis
A co to tam přesně jde..podle recenzí sem našel ze se samozřejmě skládají slova :D..ale proč tam je ten "psací stroj" a házení kostek je bonus na přidání písmen ?..Docela o ní uvažuji tak právě bych se rád dozvěděl něco bližšího :P..

26.1.2013 23:35:30

Popis a dojmy a Scrabble
Může prosím někdo posloužit stručným popisem a dalšími dojmy? Nemám rád scrabble, ale mám známé, kteří scrabble mají rádi - bude to pro ně zajímavé? Díky.

6.10.2017 10:44:27

Smochy
Psací stroj slouží jen jako počitadlo bodů a kostky jsou jakoby žolík, který dává možnost výběru za šesti písmen. Kostku získáš po "návštěvě" kavárny, tedy obsazení pole café.
Leč tvá otázka i má reakce patří zřejmě jinam.

6.10.2017 13:51:39

Stana
Podle mě to milovníky Scrabble osloví. Pro někoho může být výhoda, že si každý skládá na vlastní desce, tudíž ti nikdo nemůže zablokovat tvorbu dalších slov tím, že vytváří slova na která nejde navázat. Z čehož jsem obviňován já, pokud hrajeme klasický Scrabble

6.10.2017 13:57:23

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne: Hostince a katedrály - CZ, původní!
Carcassonne: Hostince a katedrály - CZ, původní!
Akt. cena: 799 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas