Jamajka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: desková hra, závodní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Bruno Cathala
Malcolm Braff
Sébastien Pauchon
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotaz k pravidlů,

Které karty "pokladů" lze v této hře brát po vyhraném duelu ? V pravidlech se píše že lze ukrást i šesté místo i s naloženým materiálem, jinde se píše že karty vylepšení se krást nedají, ukradnout lze jen karty pokladů (tedy bonus +- k dublonům)
28.6.2014 20:20:01

karty
je to tak že protihráč kterému kradeš karty vezme všechny karty pokladů které má včetně nákladového a zamíchá a poté ti dá vybrat..

28.6.2014 20:26:03

dotaz
díky za odpověď ale tohle nemohu najít v pravidlech (v těch co jsou zde ke stažení)

29.6.2014 22:24:12

rulez
Já to mám z originálních pravidel a z tech co jsou tady si musíš dát souvislost dohromady u speciálních pokladů je napsáno že hráč může využívat jejich vlastnosti dokud kartu vlastní..=)))..pak platí to pravidlo "kradení" pokladů jak jsem ti psal =)..

30.6.2014 13:35:11

Pravidla kradení pokladů
Na boardgamegeeku se vyjádřil autor hry ohledně pravidel a prakticky je to takhle:
Když kradete poklad, tak můžete buď ukrást poklad, který je otočený nahoru (tedy speciální efekt), nebo si náhodně vybrat jeden z pokladů, který je otočený dolů.
Takže speciální efekty se vlastně kradou cíleně a u pokladů otočených dolů je to o náhodě...

Sice pozdě, ale přece...

16.9.2014 10:18:31

Vybíráme z Bazaru

Survive: Space Attack
Survive: Space Attack
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas