Israeli Air Force Leader

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Israeli Air Force Leader - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: DVG
Autoři: Dan Verssen
Kevin Verssen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Ma to niekto? Planujem zaobstarat, tak by ma zaujimali dojmy.
5.2.2020 15:43:21

Dojmy zatim zadne
Take ji shanim, ale zatim bezuspesne. Napis pak jestli ji sezenes at to tu muzem probrat.

2.3.2020 10:45:57

Dojmy
Zdarec, mam to objednane a je to na ceste. Posledny kus mi niekto vyfukol,tak som musel dva tyzdne pockat,kym to naskladnia. Zial ,len jeden kus.

2.3.2020 16:50:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Konecne doma
Tak uz mi to prislo a som nadseny. Este sa to len ucim, ale je to paradne.

6.3.2020 13:12:30

porovnání

Může mi tu někdo porovnat jak si IAF stojí proti ostatním Leaderům. Mám doma Phantom, Tiger, U-boat, Hornet (pnp) a přemýšlím jestli potřebuju i IAF nebo jestli je to už pro mě zbytečné.

6.3.2020 18:18:40

Porovnanie
Tankove Leader hry nepoznam, je to dobre? V podcastu Dohrano tankove a ponorkove leader hry zavrhovali. Osobne mam U boat leader a ten ma bavi, teda v ramci toho,co som od toho ocakaval. K tomu IAL ... Mas tam asi 8 druhov kampani, od druhej svetovej po sucasnost, vratane vyzbroje a lietadiel. Kazdemu pilotovi mozes za SO body kupit pred kampanou dve vlastnosti,ktore upravuju jeho parametre ( boj,stres, hod kockou ... ). Je tam pridane pocitadlo Invaze, balik eskalacnych kariet,ktore pri urcitych cieloch stazuju misiu, upraveny dogfight podla poctu vyzbroje , ktore nesies. Dnes som to mal prvy krat na stole,takze este to nemam preluskane cele. A v porovnani s Phantomom ... Neviem, kazdy diel sa asi hra rovnako ( az na B17 ), len je tam par detailov ... Tusim vo Phantomovi hras za dve perute a mas tam pocitadlo na politicke body .... Tak to uz asi zalezi na preferencii daneho obdobia ????

6.3.2020 20:29:37

Je to jasné, IAF potřebuji mít doma :)
Pak ještě B-17 Leader a budu konečně spokojený.
Z tankových jsem hrál pouze Tiger Leader bez upgrade packu a za mě dobrý. Základní princip je stejný jako jiné Leader hry s tím rozdílem, že SO body člověk získává v průběhu mise a ne jen na začátku. Myslím, že půjdu i do druhé edice, která se chystá.

10.3.2020 20:27:16

Lídři
Mám doma Phantoma (deluxe verzi) a ten mě opravdu baví. Ale asi jako řada ostatních jsem přemýšlel, jestli si pořídit nějakou další hru z Leader série. IAF mi přišla jako opravdu dost podobná hratelností jako právě Phantom nebo Hornet. Ale možná ten nej bude Corsair z Pacificu, ten mě opravdu láká i tématem včetně soubojů s letadlovými loděmi. Ale...prý je tam dost chyb (může někdo potvrdit?). Tak snad počkám na nějakou další "deluxe" verzi. Tankové leader chválil třeba Grant z theplayersaid (pokud znáte).

10.3.2020 21:07:02

B 17
Ta B 17 vyzera lakavo. A podla vyzoru,je to asi aj odlisne od vacsiny leaderov. Su na stiahnutie aj pravidla,aj sprievodca hrou.

11.3.2020 05:23:28

IAF

Povedlo se vam sehnat i erraty karet? Ja hru jeste nemam, ale budu objednavat erraty.

11.3.2020 08:01:23

IAF
Jake erraty? O nicom neviem.

11.3.2020 14:45:26

Errata

DVG ma na strankach errata packy i pro IAF. Zda se, ze dost karet ma nejaky problem. Objednani je jen za cenu shippingu.

https://www.mcssl.com/store/danverssengames/combo-errata-pack

11.3.2020 16:28:19

IAR
Och tak to neviem..... zatial hram hram len prvu kampan v II WW...

11.3.2020 20:39:19

Errata
Nevies co za chyby to je? Odkaz mi nejde zobrazit..

12.3.2020 14:35:40

Errata
Vubec netusim. Link k PDF obsahuje spoustu karet ze hry a to je vse.

13.3.2020 09:10:45

Errata
Fyzicky errata pack se da priobjednat za 2 USD pri vsech KS kampanich DVG s tim, ze je omezen nakup na 1 kus. V DVG shopu jsou sice zadarmo, ale zaplatis krute postovne z Ameriky. No a nektere e-shopy v Evrope ho nabizeji taky, ale za nepochopitelnou prirazku. V ramci addonu v KS kampanich jsou navic nabizeny ruzne jejich hry za bezkonkurencni ceny.
Chyb na kartach IAFL je opravdu hodne, ostatne jako u vetsiny her DVG.

31.12.2020 09:28:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Také jsem pořídil IAFL a jsem poněkud rozčarován. Důvodem nákupu byl jednak zájem o izraelské letectvo a hlavně možnost volby letadel z mnoha období. První co mě zarazilo byl známý problém karet letadel. Těch je špatně neuvěřitelných 105 kousků, plus jeden arch kampaně. Zaslání karet za 30 dolarů “poštovného” považuji za nemravné, takže jsem se rozhodl využít opravného PDF a karty vyisknout. Bohužel, ani to opravné PDF není ok a bylo třeba dalších úprav v počítači. Navíc v mém balení jsou totálně zprasené žetony určující směr útoku PVO, které jsou, oproti výseku, vytištěné až o 3 mm mimo, což už je opravdu HODNĚ vidět. Tohle vyřeším buď přelepkama, nebo si vymodeluju žetony nové a vytisknu. A už jen s povzdechem jsem koukal na kartu “bombardérů” Il-14, kde je vyfocen Tu-16 a na žetonech je zase silueta Il-28. Možná jsem až moc “realisticky” zaměřen, ale tyhle chyby mi, u válečné hry, prostě vadí. Zejména u něčeho, co stojí takový peníze a dalo se to uhlídat. Teď jen doufám, že bude ta hra naprostá pecka a DVG u mě neskončí na černé listině v kolonce “lemplové - nekupovat”.

12.7.2021 19:19:56

Vybíráme z Bazaru

Zbloudili
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas