Invasions volume 1 - 350-650 AD

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Invasions volume 1 - 350-650 AD - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: Wisdom Owl
Autoři: Philippe Thibault
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy a hraní

Ahoj, hra z KS mi dorazila domů - má to tu ještě někdo? Zkoušel to už někdo? Na první pohled vypadá impozantně a KS rozšíření ještě přidává pár desítek roků navíc (myslím tím éru ve které hrajete) a zvětšuje území o blízký východ. Velké množství kmenů a národů z Evropy, severní Afriky a blízkého východu. Mapa je velká a přehledná... Každý hráč operuje s několika kmeny (národy) a hrají se historické scénáře. V krabici byl jen jeden scénář - a to ten hlavní a veliký na hodně, hodně dlouho - ale stačilo se podívat na BGG a našel jsem tam PDF brožury která mi v krabici chybí a jsou v ní další scénáře. Některé z nich jsou kratší a odehrávají se třeba jen na velmi omezené části mapy, jiné jsou dlouhé a operujete na celé mapě... Už se těším na první hru...
17.6.2020 18:46:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Invasions
Dlouho jsem na ně čekal a moc se těším, až je zahraju. Nicméně podle všeho jsou pravidla bordel, v krabici některé věci úplně chybí (ty dodatečné scénáře, druhá kopie pravidel...) a rozchodit to bude asi záhul (koneckonců je to od autora původní stolní Europy Universalis). Určitě ale bude zprostředkovávat úžasný historický zážitek.

Postoval jsem o Invasions i na Facebooku Deskoherní Inkvizice (https://www.facebook.com/deskoherniinkvizice/), společně s nějakýma fotkama. Hra je to opravdu krásná.

⚜⚜⚜
L'Inquisiteur des Jeux de plateau
Montjoie! Saint-Denis!

17.6.2020 20:58:46

Vybíráme z Bazaru

Zen garden
Zen garden
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas