Indonesia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: budovatelská, dopravní, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Splotter Spellen
Autoři: Jeroen Doumen
Joris Wiersinga
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

david

sydovi

Tak jsem od čtvrtka novým majitelem hry Antiquity a musím říct, že je to naprostá bomba. je pravda, že jsem ji hrál zatím pouze 1x a to si ještě nejsem jist, jestli všechna pravidla byla dobře přeložena a vyložena, ale i tak super. Jak mě ta Indonesie tolik nenadchla, tak tohle se mi příšerně líbilo. Civilizační hra, která je dle mého fakt dost složitá (kam se na to hrabe Le Havre :-)), s neskutečným množstvím komponentů (kam se na to hrabe Le Havre :-)). jedinou chbou je délka (kam se na to hrabe Le Havre :-( - ba ne, je to tak nastejno). Tak jsem si říkal, že by Tě to mohlo zajímat, že je tato hra v ČR.
2.8.2009 11:00:35

david
Antiquity mě taky zajímá :). To jsi ji koupil za ty těžké prachy na bgg marketu nebo kde?

2.8.2009 11:10:31

david

beholder
Kdepak, vyměnil jsem ji s jedním pražským hráčem, od kterého jsem měl mimochodem i Indonesii :-)

2.8.2009 12:09:25

david
ajaj, to je zajímavé. ajak je to s interakcí? Je možno nějak škodit ostatním nebo si jen hrabeš na svém? Někdo mi říkal, že je to hrozně individualistická hra, což by se mi nelíbilo. Ale láká mě to furt, by mě zajímalo, kam na ty hry chodíš :) Jinak za Indonesii moc díky, hrozně se mi líbí a paříme jí hodně často.

2.8.2009 12:22:12

david

sydo
Trochu škodíš, ale není to tak enormní. Alespoň co si pamatuji - hrál jsem to cca před měsícem. Je to spíš o tom, aby si člověk vylepšoval a těžil z toho, co má. A kdo dokáže své "výdělky" lépe zhodnocovat, ten je na tom lépe. velice netradiční na tom je to, že si sám určíš, jak hra skončí. je to tak, že si zvolíš jednoho ze 4 nebo 5 (teď si přesně nevybavuji) patronů a když splníš tu jeho podmínku pro skončení hry, tak jsi vyhrál (např. když postavíš všechny dostupné budovy. Kam na ně chodím - jak jsem psal, měním je s jedním pražským hráčem. Má ještě i Roads and Boats, ale to jsem ještě nehrál. Ale to Antiquity se mi moc líbilo.

2.8.2009 13:07:30

david
ten šťastlivec měl celou tu "trilogii" a zbavuje se jí?...Nemá ještě jednu Antiquity nebo se nechce zbavit Roads and Boats ? :)

2.8.2009 15:04:13

david

beholder
To tedy fakt nemá. nechal si to před lety (??) poslat. tenkrát to ještě asi tak drahé nebylo :-). Roads se asi zbavit nechce, alespoň o tom nemluvil :-). O čem ta hra vlastně je??

2.8.2009 15:56:24

david
neřeknu ti přesně, ale je to zase budování civilizace, těžba surovin, transport...na první pohled to vypadá jako hodně složití osadníci :). Na těhle třech hrách (Antiquity, Indonesia a Roads and Boats mě neláká ani tak vzhled jako to že jsou to takové herní rarity, která má málokdo (I když ta Indonesia vypadá vzhledově moc hezky a stylově) a samozřejmě to téma - budování civilizace, stavba měst, ekonomika a transport, to láká asi každého :)

2.8.2009 17:59:39

To David
Ahoj, koukám, že ti to nakonec vyšlo. Doufám, že si to někdy zahrajeme. :D Takže gratuluji k zisku.. :D

2.8.2009 23:21:29

Vybíráme z Bazaru

Kacíř - zkáza Roanoke
Kacíř - zkáza Roanoke
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas