In the Hall of the Mountain King

xxxxxxxxoo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

In the Hall of the Mountain King - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: není
Vydavatelé: Burnt Island Games
Gen-X Games
IELLO
Autoři: Graeme Jahns
Jay Cormier
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Má to niekto? Hral to niekto? Aké to je?

Veľmi ma zaujala originálna téma, mechanizmus tvorby surovín vo forme pyramídy. Netradične je v tejto téme pick up and delivery + puzzle dieliky. Cele to môže fungovať veľmi dobre. Rád by som poznal názor niekoho kto mal s týmto titulom skúsenosť.
Vďaka

Vlado "Kasi" z KE
7.1.2021 01:14:43

Re: dojmy
Neber to prosím tak, že bych si přihříval svou polívku, ale já o tom před necelým rokem psal na DF, tak tady bys asi našel komplet dojmy: https://www.deskofobie.cz/recenze-tom-in-the-hall-of-the-mountain-king/

Stručná verze: mě se to líbí dost. Za sebe jsem rád, že jsem to stejně jako jejich předchozí Endeavor Age of Sail backoval už na KS.

7.1.2021 02:09:54 | Upraveno autorem (porovnej)

No ja to hral jednou a libilo se mi to dost. Bohuzel ostatni z nasi party to ohodnotili doslova "jako ok, ale domu rodicum o tom psat nebudu". Coz se me az trosku dotklo!
Za me super medium weight blend mechanismu, ktery jsi popisoval (polynomio, pyramida, resources,...), dal bych to mozna (po vice zahranich) nekam na uroven Endeavoru, ktery teda maji radi i ostatni, a tak se obcas na stul dostava.

7.1.2021 10:06:30

Reakcie
Vďaka Tome za recenziu :) a vďaka za vaše názory. Zaujíma ma, nie je hra dosť náchylná na analýzu paralýzu? Výber dielika a jeho umiestnenie mi príde ako kameň úrazu, ale môže to byť len môj pocit.
Inak interakcia hráčov a timing akcií, keďže jento aj pretek mi príde ako +.

Vlado "Kasi" z KE

7.1.2021 10:10:35

AP a interakce
Asi bych úplně neřekl, že je tam nějak extra interakce mezi hráči, vlastně moc není. Je to spíš ten klasický eurovitý nepřímý konflikt a závod "kdo dřív přijde": kdo vyžere toho kterého trolla, kdo dřív postaví v dané zóně hory který piedestal či kdo rychleji sebere velkou síň, kdo stihne ještě zakouzlit dané kouzlo než zmizí, případně na koho zbyde chodba daného tvaru (jsou omezené a až dojdou, tak nejsou).

Tím, že se tvoje sítě tunelů nesmí potkat s cizí (nebylo by jinak poznat co je čí) tak se maximálně dělíte o dílnu (ty nepatří nikomu, jen se podle počtu dveří určuje, kolikrát se dají použít).

Co se týče AP ... hele nepřišlo mi, že by to bylo nijak hrozné. Samozřejmě se přemýšliví hráči můžou najít, ale tím, že ti nikdo nezasahuje do tvé sítě si to můžeš promýšlet v tahu ostatních hráčů. Jinými slovy, ten problém jsme v nějaké větší míře nezaznamenali.

7.1.2021 10:39:20 | Upraveno autorem (porovnej)

TomL
Super vďaka za insight. To čo si popísal je presne euro interakcia ktorú mam rád. Je to viac ako kopanie si na piesočku a neriešim čo robía spoluhráči. Nie je to multiplayer Solitaire, musíš reagovať na oponentov, čo je +.

Vlado "Kasi" z KE

7.1.2021 11:10:15

dojmy
Faarha: já to hrál jednou, ve dvou, asi před půl rokem, a zjevně bych se zařadil mezi spoluhráče Onase: nijak to neurazilo, ale ani nenadchlo. Pokud se dobře pamatuju, šlo o komplet KS edici. Tím v žádném případě nechci říct, že je to špatná hra. Ale že bych hořel nadšením si ji zahrát znova, to také ne...

7.1.2021 15:58:49

Vybíráme z Bazaru

Divinity Derby Deluxe Edition - Za polovic?!
Divinity Derby Deluxe Edition - Za polovic?!
Akt. cena: 666 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas