Imperium: Legendy

xxxxxxxxxo hodnoceno 53x (Seznam vlastníků)

Imperium: Legendy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk, Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Osprey Publishing
Autoři: Dávid Turczi
Nigel Buckle
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kombinace národů z obou variant her + statistiky

Ahoj,

na statistiky používám ScorePal i BG Stats a ráda bych si vedla i údaje o tom, za který národ jsme kdo hráli. Jak to řešíte v případě, kdy hrajete za národy zároveň z Dějin i Legend?

Pokud si vyberu Egypťany z Legend a Římany z Dějin, pak mi nezbývá než si vybrat třeba Dějiny, pod které danou partii zapíšu. V BG Stats to znamená, že tam budu muset jako jednotlivé role vytvořit seznam nejen národů z Dějin, ale i Legend, a naopak. V ScorePal si píšu vybraný národ jen do poznámky (nenašla jsem lepší místo, kam to zapisovat), ale musím si opět vybírat, pod kterou variantu hry partii zapíšu.

Napadá vás, zda to lze řešit i nějakým sloučením obou variant hry, abych si vždycky nemusela vybírat, k jaké variantě danou partii připíšu?

Díky.

15.4.2023 16:13:08

Já v BG Stats zadávám jako hlavní hru Dějiny a pokud používám národ z Legend, tak je zadám jako rozšíření. A daný národ si u hráče nastavím jako roli.

15.4.2023 17:02:10

@Ereboro  a to vybrání jako rozšíření se dělá jak? Zatím jsem se vždycky ztratila v tom, co jak a kde nastavit. Používám primárně ScorePal, BG Stats jen pro statistiky. Díky.

16.4.2023 10:44:31

@Aki_ta V BG Stats to najdeš v sekci Play Details, když zadáváš novou hru (položka Expansions). Tam si můžeš rozšíření buď přidat (pokud ho ještě nemáš ve svém seznamu her), nebo pokud už ho v seznamu máš, tak se to automaticky propojí a stačí ho vybrat.

16.4.2023 11:47:45

Vybíráme z Bazaru

Dark Moon
Dark Moon
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas