Iliad - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Autoři: Dominique Ehrhard
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ini

Jake to je?

Hral to nekdo? vypada to moc zajimave!
10.5.2010 23:03:09

ini
oneskorene, az nedavno som sa dostal ku zahratiu..
je to imho moc dobra katretka..aspon ja som ostal po 1 ci 2 hrach fest nadseny. Hrali sme v 6tich po 2-aliancie a fakt luxusny zazitok.. system sa mi nechce rozoberat, ale hodnotim ho moc pozitivne:D ..tiez hratelnost mi pride zatial vyborna, neviem ako v inych poctoch a bez aliancii...
dizajn mi je moc simpaticky.. mozno sa da este niekde zohnat..

4.4.2011 13:23:19

pridávám se
k opčíkovi. Hrál jsem to s ním a byl to parádní zážitek. Rozhodně nutnost, pokud máte cyclady. Vzájmně se to kombí. :)

4.4.2011 13:33:14

Iliad
To jste mě zas na něco upozornili :-O Nemá to někdo, že by poreferoval?

4.4.2011 13:49:21

Elenistar
Říkal někdo Cyclady? A jé, to jste mě zase na něco upozornili, přidávám se s nářky k Ikri. :-)

4.4.2011 15:20:22

Asi dobre...
... protoze je to dalsi vyvojovy stupen Kondotieru. Misty tematicky slabsi (X trojskych koni? - sam autor rika ze puvodni tema bylo stredoveke), ale graficky i jinak pekne.

4.4.2011 15:37:20

Long
hm.som mal dojem, ze az nejak moc sedia mechanizmy s temou .. Tamten trojan mi prisel svojou funkciou skor ako obrnene vysadkove vozidlo..ale aj tak..;)) ale hej, ten napis na boku krabice "Siege at the walls of Troy" tomu nasobnemu konovi vela nedava, ale zas taka gorgona v tej baji ucastna tiez tusim nebola..:)
Inak grafika je dle meho gusta, fakt ze husta ..a klido mohlo byt krvavejsie ala 300:)
(a 'Kondotier/u' som ako hru na BGG nenasiel..)

4.4.2011 16:08:16

ikri, thales
mam to ja, kluci si to zahrali pred par tydny kdyz jsem to vzal na jednu mensi akcicku ... muzu vzit nekdy vecer nekam do prahy

4.4.2011 16:37:22

Siaron
Jůůůůů :)

4.4.2011 18:34:10

.opcik
Condottiere. Jen jsem ten nazev pouzil cesky. Ten trojsky kun byl myslim puvodne vez, ale to je celkem jedno. Je to pekna hra, rekl bych; vhodna pro dva (co unesou trochu konfliktu) i do hospody.

4.4.2011 20:47:16

Vybíráme z Bazaru

Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Akt. cena: 1111 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas