Hrdina v kostce: Ďáblíci a společníci

xxxxxxxxxo hodnoceno 41x (Seznam vlastníků)

Hrdina v kostce: Ďáblíci a společníci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hrdina v kostce
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ogry Games
Thunderworks Games
Autoři: Keith Matejka
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak musím klukům od Rexher poděkovat, protože ta krabice je zvenku opravdu parádní!! Moc se to povedlo. Díky

5.11.2021 07:42:49

Je to moc pěkné, jen nevím jak to mám do té krabice poskládat aby se mi tam všechno vešlo :-D

8.11.2021 21:06:58

Doporučuji insert od folded space, ten je dělaný i na big box. Papírový insert je v krabici jen z přepravních důvodů, aby obsah krabice držel na místě.

8.11.2021 21:14:34

Insert jsem přes víkend navrhl, funguje docela dobře pro úklid i hraní. Aktuálně je v předobjednávce asi ještě 14 dní, pak začínám rozesílat.

_________________________________________
www.kalkared.eu, aneb když v poličkách není místo

9.11.2021 06:54:42

Místa je tam habaděj. Základ je vyhodit ten kartonovej insert, kterej tam akorát zbytečně překáží. Do galerie jsem nahrál obrázky svého 3D insertu, kde je vidět, že by se tam vešlo ještě dost (klidně i dice tower/tray). :-)

9.11.2021 08:39:08

Včera jsem hru rozbalil, krabice zvenku vypadá pěkně, to ano.

Ale jinak mi přijde, že to špatný vtip - ten papírový insert uvnitř krabice je opravdu na vyhazov, jinak se tam nevejdou desky hráčů (a ani podlouhlé destičky ďáblíků). Ale proč? Vždyť stačilo aspoň ten papírový insert jen trochu snížit… no, těch vylepšení by tam bylo potřeba víc.

Prostě jsem čekal, že když to bude bigbox, že uvnitř bude nějaká aspoň minimální příprava na ukládání komponentů. Ne, že se vnitřek vyhodí a prostě zůstane velká krabice, do které se všechno nahází halabala. V tomhle jsem trochu zklamaný.

Tak snad herně to bude fajn :)

22.11.2021 19:27:35

@Durin kdyz vezmes v potaz to ze prvni rozsireni stoji stejne jako toto druhe s big boxem, tak ten big box je v podstate zdarma ;)

22.11.2021 20:23:46

Zadní strana karet je do hněda a na první pohled jiná než předchozí karty. Máte to tak také?

Nechápu že to kluci z Rexher nepohlidali.

Inserty a vychytávky - Herman
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/inserty-a-vychytavky-herman-29854/

21.12.2021 14:51:26

Jo jo, bohužel karty jdou od sebe na první pohled snadno rozeznat.

Co naděláš…

21.12.2021 16:33:54

  1. natisknout přelepky a přelepit všechny zadní strany karet
  2. vytisknout nové zadní strany a přiložit do obalů ke kartám
  3. trpět
  4. neřešit

21.12.2021 19:34:37

Vybíráme z Bazaru

Le Havre
Le Havre
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas