Hrdina v kostce: Bestiář

xxxxxxxxxo hodnoceno 139x (Seznam vlastníků)

Hrdina v kostce: Bestiář - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hrdina v kostce
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ogry Games
Thunderworks Games
Autoři: Keith Matejka
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz edice

Po dnešním videu DF mám velkou radost a doufám ,že se to podaří Rexhrám vydat. Na základ se hodně těším a mít i rozšíření v cz ,by hylo parádní.
16.5.2018 18:12:36

Rozšíření
Mě by zajímala cena ? Když se dívám na cenu základu,aby rozšíření nevyšlo dráž :+).



25.1.2020 14:21:01

Rozšíření
Musím říct, že mě (nepříjemně) překvapilo, jak je to rozšíření nacpané. Nepříjemně proto, že jsem čekal, že to bude pár karet a hotovo, posíláme do tisku. Ale ono tam je toho překvapivě hodně...
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

27.1.2020 13:13:10

Rozšíření
Základ: 101 karet (+2 promo karty), 6 desek hrdinů (+1 promo deska), 73 kostek, 66 žetonů.
Rozšíření: 170 karet, 5 desek hrdinů, 43 kostek, 112 žetonů.

Rozšíření obsahuje ještě navíc 40 kostiček na bodování zkušeností.

Takže co do obsahu je rozšíření Monsters & Minions minimálně srovnatelné se základní hrou. Jestliže se dnes dá základ pořídit za 800 - 1000 Kč (což mi přijde jako hodně dobrá cena) předpokládám, že cena rozšíření se bude pohybovat také někde v tomto rozsahu (spíš někde u horní hranice). Rozšíření Monsters & Minions je nabušené herním materiálem a co považuji za podstatné neobsahuje žádné zbytečnosti, ale komponenty které zásadním způsobem doplňují a vylepšují hru. Takže z tohohle hlediska se nákup Monsters & Minions určitě vyplatí. Osobně se nemohu dočkat až bude v prodeji.

27.1.2020 14:41:16

Cena
Ahoj, rádi bychom doporučenou cenu 899, nejhůř bude 999. Záleží na kurzu, za jaký seženem dolar a na ceně přepravy z Číny. Víc než 999 to ale nebude a to je tam toho fakt hodně... ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

27.1.2020 17:54:58

Kdy tedy výjde?
Ahojte, rád bych se zeptal,kdy vyjde pro mě nějočekávanější rozšíření. Rexicí mají na svých stránkách, že se přepravuje. Na platě her je 7.8.2020 a zatím se čeká.Na fantasy obchodu je k mání až 15.9.2020.
Netušíte jestli se neuvažuje potom i na rošíření: Roll Player: Fiends & Familiars a nebo o hře ze stejného světa: Lockup?
Díky.

10.8.2020 07:03:22

ancovicka
Na discordu Deskofobie Aneken psal, že bude v půlce tohoto týdne (spolu s Harry Potterem).

10.8.2020 08:01:47

Vydání
Zdrželi nám to celníci, ve středu to snad bude u nás a budeme posílat. Druhé rozšíření závisí na tom, jestli budete kupovat první ;) Lockup je fajn hra, ale za ty peníze to podle nás na vydání není...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

10.8.2020 16:45:37

Vybíráme z Bazaru

Figurka proroka do hry Talisman
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas