nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Hra o trůny - karetní hra: Povolán do zbraně

Rozšíření pro hru: Hra o Trůny: Karetní hra (druhá edice)
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Do Války pěti králů byly povolány nové korouhve. Na severu shromažďuje Robb Stark své armády kolem Řekotočí a připravuje se k útoku na síly Tywina Lannistera. Joffrey Baratheon nastoupil na Železný trůn v Královském přístavišti a Renly Baratheon byl korunován králem ostrova Dračího kamene a Pyke. Stannis Baratheon s Balonem Greyjoyem mezitím kují vlastní plán, jak se dostat k moci. Nebude trvat dlouho a mohutné armády se nakonec setkají na bitevním poli. Intrikaření a dýky nájemných vrahů mezitím rozhodnou o nesčetných osudech.

Povolán do zbraně je druhý balíček kapitoly z cyklu Válka pěti králů o 60 nových kartách (3 kopie každé z 20 různých karet) rozšiřující karetní Hru o Trůny. Obsahuje karty 21-40 z cyklu Válka pěti Králů.

Stejně jako předchozí balík Napříč Sedmi královstvími, se i balíček kapitoly Povolán do zbraně věnuje událostem z knihy Střet králů. Na Železných ostrovech zde může oponovat nepřátelům královská verze Balona Greyjoye a dokonce bude možné využít i dvě nové karty, které umožní korunovat i jiné postavy. Do hry poprvé vstoupí také ikonické postavy jako Dolorous Edd či Shae. Jiné karty zase přidají na hodnotě efektům karet dosavadních. A samozřejmě se balíček věnuje i mechanismu ročních období v Západozemí přidáním dvou nových úkolů.

Autor: Kapis

Vybíráme z aukcí

Sentient
Sentient
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>