Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Strážce Západu - Regional Championship 28.5., Plzeň

Rádi bychom Vás pozvali na jeden ze dvou Regionálů konaných v ČR (druhý bude 11.6. v Praze) 28.5. v budově 31.ZŠ, E.Krásnohorské 10 v Plzni.

Jaké budou ceny, možnost registrace, jak se k nám dostat a řadu dalších informací najdete na tomto odkaze: https://hraotrunylcg.wordpress.com/2016/05/19/pozor-zmena-terminu-plzenskeho-regionalu-attention-the-change-of-pilsen-regional-venue/

Tak neváhejte a přijďte se utkat o titul Strážce Západu!
14.4.2016 07:48:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Obaly
Proč je nutné mít karty v neprůhledných obalech? Nějak mi uniká smysl...

14.4.2016 12:35:02

...
Lépe se udržuje balík, když si poznáš u soupeře své krásné oranžové karty..

14.4.2016 12:47:10

obaly
Především kvůli tomu aby se nikdo nepokoušel podvádět. Lidé jsou různí a někomu stačí malinko ohnutý růžek na kartě atd. aby věděl co mu přijde a podobně.

14.4.2016 14:00:38

obaly
Je to oficiální pravidlo vyžadované FFG a dodržované na jejich turnajích (kvůli možnosti označených karet), ale kvůli praktičnosti (ochrana karet, míchání) se tak nějak automaticky předpokládá i na těch menších akcích. Zde to je povinné.

Raději jsem to připsal, kdyby se na tento turnaj chystal i někdo, kdo normálně nechodí a nemuselo se řešit operativně na místě. Pokud by zrovna obaly byly problém, v článku je uveden mail, napište, nějakou tu sadu můžu zapůjčit, případně se dají zakoupit nějaké přímo u Martina v herně (kvalitní Dragonshield v řadě barevných variant)

14.4.2016 15:49:19

...
Ten praktický důvod chápu, já sám karty v obalech mám (v průhledných). Jen ta neprůhledná varianta obalů mi nebyla jasná.

Teda toho člověka co by takhle blbě podváděl a ohybal rohy bych chtěl vidět. :)

14.4.2016 16:05:15

Strážce Západu
EDIT: smazáno, po změně místa obsahuje nepravdivé údaje

28.4.2016 22:44:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Strážce Západu - změna místa konání!!!!
POZOR! Vzhledem k vysoké účasti a potenciální možnosti překročení kapacity herny jsme nuceni změnit místo konání plzeňského regionálu!!! Turnaj neproběhne v herně Harrenhal, ale v prostorách 31.ZŠ v Plzni, Elišky Krásnohorské 10. Prosím o pomoc se šířením této informace, pokud víte o někom, kdo se chtěl turnaje zúčastnit. Prosím, potvrďte v komentářích nebo na e-mailovém kontaktu uvedeném v přiloženém článku, že jste se o změně dozvěděli či komu z přihlášených jste o ní také řekli, moc nám to pomůže!! Všechny podrobnější informace najdete na tomto odkazu: https://hraotrunylcg.wordpress.com/2016/05/19/pozor-zmena-terminu-plzenskeho-regionalu-attention-the-change-of-pilsen-regional-venue/


Video trailer k turnaji momentálně obsahuje nepravdivé údaje a bude v nejkratší možné době upraven nebo stažen!!!! Platná je informace z aktuálního článku, ten starý byl smazán. Na novém odkazu najdete i přihlašovací formulář s možností registrace (nebo zrušení registrace)
Článek bude snad během víkendu doplněn o podrobnější informace o místu konání, dopravě a orientační plánky. Jakmile bude aktualizován, najdete o tom informaci i zde.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za jakékoliv komplikace, které jsme touto změnou mohli způsobit.

19.5.2016 22:56:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mandala
Mandala
Akt. cena: 10 €
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas