Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

organizér

s postupným vydávaním chapter pack-ov si začínam lámať hlavu, ako a do čoho ukladať karty. zatiaľ sa mi zmestia do krabice od core-setov, ale zachvíľu to začne byť problém. keďže je to moja prvá lcg, chcel by som sa spýtať, či náhodou FFG neplánuje dáky organizér na túto kartovú hru, poprípade ako to máte vy uložené a roztriedené (podľa rodov, chapter packov, ...). dík za vaše rady a skúsenosti.
21.2.2016 00:17:06

trideni
Ahoj,
ja osobne to mel vzdy v deskach s foliema, jako byly hokejove karticky.
Tridil jsem to podle rodu (charaktery[cena], lokace[cena], eventy[cena], attachmenty[cena]).
Vim, ze jini to nekdy tridili podle sady a nechavali to v CP, ale mi se osvedcila moje metoda z hlediska deck buildingu,
O.

21.2.2016 05:13:53

Raius
Zajímavá myšlenka... Jsem si říkal, jak na to. Napadlo mě, že jak budou vycházet velké rozšíření, tak postupně podle rodů to tam rvát...ale do té doby nevím. Mě jen rasí to věčné vytahování a obalování

21.2.2016 08:44:50

třídění
Taky to mám ve foliích - 9 karet na stránce, všechny 3 kopie karty se vejdou do jedné složky. Karty mám tříděné podle rodů, pohromadě plánuju mít karty ze základní sady a deluxe expanzí, protože nikdy neodrotujou, roztříděné podle typů (charaktery pohromadě, lokace, události, doplňky). Za těmito "nerotujícími" kartami budu dávat karty podle menších expanzí. Jednotlivé chaptery packy nemá smysl třídit, ale sady už jo. Jakmile vyprší platnost celé sady, celá folie se zruší a karty půjdou nejspíš do krabice.

Tenhle systém mi přijde bezvadný při stavbě balíčku, všechny karty jsou hezky viditelné a nemusí se hledat po krabicích, nehrozí, že na nějakou zajímavou zapomenete.

Nathanael - mně osobně to vytahování nevadí, právě naopak :)

21.2.2016 10:10:14

Ew

Kde
Ste kupovali tie folie alebo zakladace ci ako sa to vola ? Mam 3 CS a uz teraz sa mi to nemesti :D

22.2.2016 13:53:26

černý rytíř
našel jsem, že třeba obchod černý rytíř nabízí...5kč kus (na 9 karet), při 100ks za 400kč...jinak jsem též koukal, po předchozí liborově odpovědi a klasika fantasyobchod, ani planeta her nemají

22.2.2016 14:00:33

album
ja som pozeral nieco taketo (tie UltraPro Premium Pro-Binder: Black), http://www.cernyrytir.cz/index.php3?akce=100&sekce=doplnky&podsekce=album
ale neviem ci sa tam tie karty zmestia (mam ich aj s obalmi od FFG), a ak ich dam 3 do jednej zložky, tak to tiez trochu zvacsi objem. ale paci sa mi ten system co spominal libor.

22.2.2016 14:26:10

album
Jako album ani nepoužívám něco klasicky hráčského nebo "značkového" - jsou to klasické kancelářské pořadače / šanony s kroužkovou vazbou (nebo jak se to jmenuje, tady mi selhávají vyjadřovací schopnosti :) ). žena jich kupovala několik najednou asi před rokem v Globusu a podle mě budou dostupné v papírnictvích / kancelářských potřebách. Jinak je třeba počítat, že ty pořadače časem budou zabírat místo. 3 core sety + plánovaná první sada = jeden plný pořadač, takže reálně bych to viděl, že komplet legální karty (3 sady, 8 deluxe, 5-7 cyklů) bude tak do 3-4 pořadačů, které asi rozdělím po dvou až třech rodech na jeden šanon, ale to je ještě daleká budoucnost.

Fólie beru v místní AGoT / Magic herně, jinde jsem nesháněl.

22.2.2016 16:06:05

andrej
Takhle - obalené karty se do těch klasických fólií nevejdou. teda nezkoušel jsem, ale nepočítal bych s tím, takže po vyjmutí obalit, při zakládání dát obal stranou.

3 kusy karet na jednu kapsu problém nejsou.

22.2.2016 16:25:32

Vybíráme z Bazaru

Osadníci z Katanu
Osadníci z Katanu
Akt. cena: 12 €
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas