Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Konec české verze

Tak nám bohužel bude končit překlad české verze této sběratelské hry, poslední bude velké rozšíření Greyjoyů. Je to škoda, ale chápu, že je to ekonomicky neudržitelné...
30.10.2018 16:39:37

deluxe
Mohli aspoň tie zostávajúce deluxe dotiahnut do konca.... Bolo by to fajn pre tých ktorí sú odkázaní na Cz verzie...

30.10.2018 17:02:11

Ew

deluxe
tiez sa prihovaram aspon za tie deluxe

30.10.2018 17:04:43

naštvání
Musím říct, že jsem z toho hodně rozladěnej. Jsem typ hráče, co chce mít všechno komplet, takže i když jsem několik posledních rozšíření ani nevybalil, kupoval jsem automaticky všechno. Protože Blackfire slíbili, že budou vydávat všechno společně se "zbytkem světa". Ten rok a půl vydávání se špatnýma výsledkama prodeje je sice krásný, ale kdybych před rokem a půl věděl, že se nebude překládat všechno, přestal bych to kupovat. Vím, že mi hra dává spoustu možností i s tím, co vyšlo doposud, ale mám pocit, že jsem si koupil knižní ságu bez posledních několika dílů a jsem z toho hodně rozladěnej. Chápu, že se jim to ekonomicky nevyplatí, ale neměli slibovat, že to budou vydávat komplet...ztratil sem chuť sbírat deskovky. Tohle už se dotáhnout mohlo, jestli zbývalo pár posledních balíčků...

30.10.2018 19:26:14

Janotik
Zbyvalo par baličku ? To znamena, že aj anglická verzia už pomaly končí ?

31.10.2018 04:03:48

regressiv:
Vyjít už mají jenom dva deluxe packy, tak je dost možné, že to skončí spolu s tím. Alespon ty deluxe packy bych rád měl komplet v CZ. Uvidíme, jak to dopadne...

31.10.2018 06:15:14

Blackfire
Rozhodne nepatrím medzi fanatických odporcov Blackfire a mám ich prácu rád. Týmto si ale u mňa kazia meno a som celkom nahnevaný. Rád by som si teda prečítal nazor priamo od nich, nech viem na čom sme. Do českej verzie som išiel s tým, že to bude všetko v cz a takto ma v podstate oj*bali. Pokiaľ budú preložené aspoň všetky Deluxe edície, tak je to za mňa ako tak OK. Blackfire ako to vlastne je ?????

31.10.2018 08:12:55

Deskofanatik
Jejich prohlášení je na FB ve skupině Hra o trůny karetní hra CZ/SK

31.10.2018 08:50:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Konečná.
Jsem to včera ráno odeslal jako novinku, poněvadž mi to taky přijde zásadní, nu asi by bylo rychlejší to postnout sem ke hře i pro ty, co nemají FB, nebo to nesledují.

Oficiální vyjádření BF na FB (Oficiální stránka ke hře o trůny distributora ADC Blackfire):

Občas je nutné udělat z ekonomického hlediska nezbytné, ale pro veřejnost nepopulární rozhodnutí. A jedno takové jsme již více než rok a půl oddalovali. Poslední lokalizované balení Hry o trůny LCG bude deluxe expanze Králové ostrovů.Na nových expanzích již nepracujeme.
Startovní balení hry se bude nadále dotiskávat a prodávat, ale expanze bohužel vytváří nepředstavitelný objem "mrtvých" zásob.

A z diskuze:

Chtěli jsme to utnout už před rokem a půl, už tehdy bylo jasné, že to nebude dávat smysl, ale právě byl cíl dotáhnout tu první řadu deluxek s navazujícími kapitolami. Ale už to je neudržitelné.

Na dotaz, zda budou vydány alespoň ty deluxe edice:

to ještě zvážit můžeme, další deluxka se bude pravděpodobně řešit někdy v lednu. Ale je to svým způsobem protahování agónie. Deluxky se prodávají o něco lépe, než kapitoly, ale i tak to vytváří skladovou zásobu na několik let. Bohužel, zatímco u samostatné deskové hry je šance, že se dřív nebo později vyprodá, deluxky Hry o trůny mají životnost asi 6 měsíců, a pak už by snad bylo levnější je nasypat za 49,- do Levných knih, než jim platit pozice ve skladu.


31.10.2018 09:10:09

Deluxe ANO? + akční cena za celý cyklus?

Tak bych byl nesmírně vděčný za dotažení aspoň deluxe rozšíření. Ale chápu, že jestli je náklad u těch jednotlivých malých balíčků 500 nebo dokonce 1000ks a prodají jich 100 - 200, pak jim v zásobách musí ležet neskutečný objem mrtvých peněz. Nezvažuje BF aspoň nějaké akční ceny vždy za celý cyklus balíčků (6ks)? Třeba by to malinko pomohlo pohnout se zásobami....

31.10.2018 09:48:26

Konec lokalizace
Zas jeden důvod být naštvaný na Bf. Co mi to jen připomíná. Nedotažená Civka... Když už jeli skoro do konce, tak to měli dotáhnout. Těch lidí co jedou od začátku vše v cz nebude málo a tohle je zas jeden kopanec do koulí od Bf. Tohle se prostě nedělá. Už by se mohli poučit.

1.11.2018 21:10:53

Konec :(

Ty jo to je šok, jsem hlavně smutnej a zklamanej. Do teď mám úplně všechno co vyšlo a nechci do toho zařazovat anglické karty! Ty jo tohle budu vydejchávat dlouho.

1.11.2018 22:04:41

Velké zklamání
Jsem zklamaný. Chtěl jsem mít komplet deluxe se všemi rody v češtině. Těšil jsem se na deluxe s draky. Co na to říct. Snažím se to pochopi i ze strany BF, ale bohužel fanoušek ve mně převládá víc. Nevím, zda tiše doufat, že vydají alespoň deluxe, ale nevěřím tomu. Pro mě je to smutný konec.

1.11.2018 23:52:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Hra o trůny
I když mám vše také v češtině a mrzí mě, že to nedotáhnou do konce, tak je prostě chápu. Je vidět, že u nás není dostatečně velký trh i na takovou LCG hru, za kterou stojí silné téma. Tím spíše, že vydali i část Pána prstenů. Tento koncept jako sběratelské hry rychle stárne, pár lidí se chytne na začátku a jen ty nejvěrnější zůstanou až do konce, ostatní to prodají jako žrouta peněz. A mít potom ještě plné sklady packů za 5 let, nevidím v tom velký potenciál. Když navíc u nás mají vydavatelé problém prodat i některá jedna rozšíření svých her.

2.11.2018 01:14:38

Sliby

Neměli slibovat, že vydají všechno v češtině... nebo co nejdřív říct, jaká je situace. Porušení slibu jim u fanoušků hodně zkazí jméno...

2.11.2018 03:10:12

Deluxe
Přimlouvám se za dotažení Deluxe, ať jsou naše sady trochu kompletní.
Děkuji Michale

2.11.2018 07:47:08

vyjádření z prosince
Ahojte, na dotaz, zda budou Králové ostrovů opravdu poslední v CZ lokalizaci jsem dostal tuto odpověď:

"... bohužel ano. Ve skutečnosti je to ještě minimálně 13 produktů (i s chapter packy) x 750 kusů. A předpokládám, že bude ještě Noční hlídka, to je +7 dalších. Generuje to neuvěřitelné množství mrtvých zásob."

Deluxe packu s Targaryeny se tedy asi nedočkáme.

6.12.2018 13:41:03

Deluxe
No pokud by byly delux expanze v češtině jsem ochoten pro komplet rodů si připlatit i 100% ceny (za ty dva chybějící rody se mi to vyplatí) a třeba by se nás našlo více.Ale asi tisíc nebo kolik je třeba na lokalizaci to asi nebude.Možná by stálo za to, udělat nějaký průzkum, nebo něco na styl předobjednávek u Fox in the Boxu.

7.12.2018 11:58:01

Deluxe
Já pořád věřím, že nakonec Targaryeni a Baratheoni vyjdou česky. Ty velké rozšíření bysme mohli vyškemrat, i třeba formou předobjednávek, nebo zavazující anketou ke koupi :))

7.12.2018 12:12:32

PRODEJ českých karet
Prodám Karetní Hru o Trůny s expanzemi (14 dní staré, neporušené, originál balení) – 2 200 Kč
Obsahuje.
2 x Základní deluxe expansi (14 dní stáří)
1 x Vlci severu (velká expanze, koupena včera)
1 x Lvi z Casterlyovy skály (velká expanze, koupena včera)
1 x Napříč 7 královstvími (malá expanze)

Martin K
774 170 076

300 obalů na karty zdarma (hra je v češtině, já chtěl v aj, fail)...

7.12.2018 20:04:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Zvýhodněná cena za cyklus??
Je škoda, že v rámci novoročních výprodejů ani distributor (BF) ani žádný z prodejců nenabídnul nějakou zvýhodněnou cenu vždy za celý jeden cyklus. Stále mi chybí tři kompletní cykly a v případě zajímavé ceny např. 150,- za kapitolu, tedy 900,- za cyklus bych asi moc neváhal a určitě dokoupil.

Rozhodně by to bylo pro distributora zajímavější než to hned dávat do Levných knih, jak tady psali zástupci z BF...pokud by to byla iniciativa pouze prodejce, s největší pravděpodobností by už prostor pro nějakou marži moc nezbýval.. :-(

11.1.2019 07:43:47

Jilut a zvýhodněná cena
Člověče, ty o slevě a sleva je hned na světě? Jak ty to děláš?

18.1.2019 15:06:25

To Mitogar
Mně doma učili, že si musíš umět říct, když něco chceš.... :-))

18.1.2019 19:19:25

rix

.
to já bych chtěl, aby byly karty v české edici všechny aspoň stejné velikosti

31.1.2019 18:39:26

Vyšla expanze Baratheonu
Má někdo informace, že by opravdu vyšly ty poslední 2 deluxe česky ? Baratheon deluxe už vyšla a zatím se zda byt ticho. :(

17.6.2019 19:50:04

Fao

To hrac123
Ne, jak Baratheonská expanze, tak Targaryenská už budou jen anglicky.

19.6.2019 22:42:28

Vybíráme z Bazaru

Prodám Mondo plus nějaké mini rozšíření
Prodám Mondo plus nějaké mini rozšíření
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas