Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Další tisk core setu

Zdravím, jako jeden z mnoha jsem zakoupil celou sadu rozšíření na Tlamě, ale základní set teď stojí pomalu 10x tolik co normálně. Myslíte, že je nějaká šance na dotisk základních setů, když v oběhu je na eshopech ještě spousty rozšíření, které by se líp prodávali, když by k nim byl základ? Nebo si nemám dělat naději, protože hra už netáhne a raději si ho časem ulovit až se to umoudří. 

19.8.2023 16:14:39

Myslím, že kdyby byla šance na dotisk základu, tak takový akce nedělají. Chtějí se toho zbavit právě proto, že bez základu se to špatně prodává.

19.8.2023 16:43:22

Tato hra je uzavrena a ukoncena….ohkasebo to bylo snad pred 2 roky. Jenze na sklade zustala ogromna hromana expanzi, ktere se uz neprodavali, tak se udelala tahle masakr akce, ktera teda i me rozhoupala si tuto hru konecne koupit

19.8.2023 20:15:28

Já nechápu to šílenství po základním setu . Víc bych resil velké expanze.základní set v tuto chvíli nepotřebujete když máš komplet expanze. Horší pozici budou mít Starkove -vyprodáno,a Baratheon a Draci jen anglicky a taky se blbě shani

19.8.2023 20:18:33

dá sa hrať ked zoberiem z tlami to čo ostalo - teda 2 deluxe a 24 malych rozšíreni?

nie je tam niečo čo mi treba zo základnej krabice?

pravidla si samozrejme človek vytlačí a žetóny porieši,….

otázka je či to je hratelne aj bez základu.

20.8.2023 14:12:39

Podla mna to hratelne nie je. Ale samozrejme je to “super”, ze sa napriklad posledny cesky cyklus dostal prakticky zadarmo k ludom, co nemaju ani len zaklad (a to ho na plnohodnutnu hru treba trikrat). Dalsi priklad toho, ako cena sluzi na efektivnu alokaciu :) 

21.8.2023 09:19:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Regressiv….tvrdis s prominutim .blbost. Základ jsi 3x potřeboval na začátku aby jsi vůbec.mohl hrát….v tuto chvili potreba neni/já hraju ze základu cca 10 karet rodů -kvůli jiné taktice/Důležité jsou deluxe edice. Z toho co na tlamě zbylo jde udělat 2 rody. 

21.8.2023 14:25:49

Podle mě je to hratelné jen v rámci frakcí z delux. Budete silně omezení, ale balíky půjdou sestavit. Jen nějaké Agendy bude třeba dotisknou. 

Mrkněte se jak fungovala základní hra s jedním corsetem, tam byly ty balíky v demu a šlo to, takže na přátelské hraní to půjde. 

S corsetem pak na pohodu, ty se dají najít v malých obchodech s deskovkami, které jedou mimo eshop. V Ostravě jsem takhle našel teď dvě poslední základní krabice + vlky a krakatici. 

21.8.2023 14:26:46

Jinak ještě doporučuji projít anglická pravidla na FFG, s tím omezením karet se vybízí totiž Valyrian Draft a agendy ze starter packů k nim. Balíky se sestavují formou draftu před hrou.

Ty agendy budou dohledatelné zde.

https://thronesdb.com/decks 

21.8.2023 14:39:04

Ľudia, robíte z toho vedú. Tak si naproxujete karty zo základu. Stejne asi na turnaje chodiť nebudete. Co vám možno bude chýbať viac sú karty pre hru 3 až 4 hráči. Za mňa najlepšia varianta hry.

21.8.2023 19:27:27

Vybíráme z Bazaru

Siegestorm + 2 rozšíření
Siegestorm + 2 rozšíření
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas