Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyby - opravy CZ

...aby to nezapadlo v jiném vláknu, dovoluji si sem postnout info od kolegů-hráčů, pokud někdo něco objeví, nechť sem přidá:


Na jedné lokaci u baratheonů je sleva místo na všechny karty rodu jen na postavy.

The Reach je nesprávně přeloženo jako šíje místo Rovina (nemá vliv na hru).


V průvodcí hrou je v definici "plížení" místo "bránící se hráč", "poražený hráč".

To je zatím vše, co jsem na všech fórech pochytil. Takže za mě pohoda. Při hře je nutné si pamatovat/poznamenat jen tu baratheonskou lokaci...

Superior Claim - Bohatá kořist. Česká verze uvádí, že žetony moci hráč získá poté, co vyhraje mocenskou výzvu o 5 bodů síly jako útočník, v originální verzi stačí vyhrát mocenskou výzvu o 5 bodů síly jakkoliv, tedy i v obraně. Platná je originální verze.
2.2.2016 16:03:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Žádná další Eratta?
Chtěl bych se zeptat, zda v dalších expanzích je již vše v pořádku, nebo zda jste někdo narazil na další nepřesnosti v překladu?

17.7.2017 07:19:02

chyby
občas se něco malého objeví, ale dopředu to je v komunitě hráčů avizováno, např. ser Arys Oakheart, odhazuje ze hry spojence, ne společníky atp., ale bývá to jen sen tam... Navíc od doby, kdy to začal překládat André se ty chyby snad zatím vytratily úplně, je vidět že je to v prvé řadě hráč, ty výrazy zná.

17.7.2017 09:03:27

Sladký Raff

Sladký Raff z třetí kapitoly (Královolba) čtvrtého cyklu (Let vran)

Správně má být:

"Reakce: poté, co Sladký Raff odhodí postavu prostřednictvím drancování, vyber postavu s vytištěnou cenou 2 nebo nižší a vrať jí do ruky jejího vlastníka."

Česká karta uvádí "poté, co odhodí kartu prostřednictvím drancování..."

24.1.2018 22:36:12

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 540 Kč
Končí za: 3 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas