Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 654x (Seznam vlastníků)

Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Korea Boardgames
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Opravená hrací deska

Ahoj, už se to tu v minulosti probíralo, ale chtěl bych se jen zeptat: Přišla už někomu poštou opravená hrací deska od FFG? Já to reklamoval v lednu a zatím vůbec nic... Je to docela škoda, protože to prostě není dokonalé...
30.4.2012 16:58:23

Mínusy
Peppson se v prvé řadě zeptal o co jde, já to taky nevěděl a v druhé řadě vyjádřil svůj názor. Fakt se mi zdá, že tady někteří házejí mínusy hned, když má někdo na něco jiný názor něž oni. Ode mě má plus.

16.5.2012 06:59:23

skyfire
No ne, že by to bylo na mínus, ale vyjádřil svůj názor dost internetově:)

16.5.2012 08:50:33

plan
no je fakt ze pote co jsem koupil Chaos in the Old World a plan sem mel na dva kusy uz po rozbaleni tak jsem si taky rikal ze tenhle plan zase v tak spatnem stavu nebyl :)

16.5.2012 09:17:30

pepsson
Možná máš štěstí na ne příliš vadný hrací plán, ne všechny jsou natom stejně špatně. Můj se po složení tak aby na sebe vše lícovalo zvedá v nejhorším místě o 3 cm což hru ovlivňuje už dost.

16.5.2012 09:23:05

tharr
A u Runewars byli všichni z trojrozměrných hor odvařený... :)

16.5.2012 09:25:59

Elenistar
Jenže tady se ti zvedá moře! ;)

Mně se to taky hodně zvedalo a vypadalo to fakt blbě. Navíc všechny desky vadné nebyly, takže ne každý byl nespokojený...

16.5.2012 10:10:49 | Upraveno autorem (porovnej)

skyfire
"Fakt se mi zdá, že tady někteří házejí mínusy hned, když má někdo na něco jiný názor něž oni"

Však od toho ten mínus snad je ne. Nelíbí se mi něčí názor - dám mínus. Líbí se mi něčí názor - dám plus. Mám neutrální postoj, nedám nic. V čem je problém?

16.5.2012 10:43:16

..
Škoda že nejde poznat kdo ty mínusy dává. By mě zajímalo kdo jsou tady ty citlivé slečinky, které tak bolí u srdíčka když někdo vidí něco jinak než ony. Ale jo, když mají tu potřebu se vyjádřit tak prosím.
Abych nerozvíjel off-topic, tak otázka. Když si hru koupím nyní, mám jistotu, že plán už bude OK? Stahovaly se hry z obchodů když tohle zjistili nebo je ještě možnost, že hru koupím s pochroumaným plánem? Děkuji za případné info.
EDIT : Beholder - jj, máš pravdu. Sice mě to někdy udivuje že člověk nic neřekne a zasypou ho mínusy a proto jsem se asi ozval, ale jak píšeš, od toho tu jsou.
Tak schválně dostanu jich aspoň 10?

16.5.2012 10:52:06 | Upraveno autorem (porovnej)

skyfire-minusy
no ja som uz davnejsie pisal do navrhov, aby bolo vidiet, kto tie minusy aj plusy dava, preco by to malo byt anonymne povedat si nazor? ver tomu,ze keby to bolo verejne, mal by si ich aspon o polovicu menej ;-)

16.5.2012 12:33:09

skyfire
ja se divim, ze se divis zrovna ty, ktery me za jiny nazor kdysi v jedne diskusi chodil minusovat snad i s nejakymi kamarady, protoze u kazdeho meho prispevku byl uplne stejny pocet minusu u cehokoliv, na co jsem ti odepsal. A to jsem se tehdy choval velmi slusne, takze me to docela prekvapovalo, co to melo jako byt. Taky jsem tehdy volal po tom, aby byli znamkovaci verejni, protoze me docela zajimalo, kdo je takovy srab a minusuje treba i naprosto neutralni postoje, ktere se nemohou nikoho nijak dotknout, aniz by mi do oci otevrene dokazal rici, v cem ma problem. Tak ted se ti to kapku vratilo, jak vidim.

16.5.2012 14:23:19 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Ringo : jsem rád, že aspoň někdo přestal s off-topicem a zavedl nás zpět do zěmě her a pohádek. Ano, je to diskuze ke hře, kde intriky hrají velkou roli, takže se přiznávám, že tady intrikařím, paktuju se s lidma, tajně dávám mínusy, ale pak proti ním bojuju a poukazuju na to, že by mohly být veřejné a to vše s cílem získat kontrolu nad ZH a svrhnout zdejší elitu nedotknutelných :)

16.5.2012 14:42:10 | Upraveno autorem (porovnej)

hmm
diskuze uz je spis o pokrivenych lidech nez pokrivenem planu :D

16.5.2012 14:48:23

Zpět k tématu
Jeslti Vám "eliťákům" :) nebude vadit, tak bych se chtěl zeptat na ten dotaz skyfire. Jsou ještě nějaké vadné kusy plánu v oběhu nebo už je to pryč? Chci si koupit tuhle hru tak mě to zajímá. Díky moc za odpověď

16.5.2012 16:05:01

FFG
Tak me prave poslali upozorneni, ze desku predali poste a muzu se na ni tesit :)

17.5.2012 07:33:58

nová hrací deska
Už mi dorazila.

18.5.2012 13:09:05

mě taky už dorazila
Posílám BF hubičku :)

18.5.2012 14:04:28

mě už taky
Tak už ji mám taky doma......

18.5.2012 14:51:04

je doma
jen bacha, je vyřezaná jinak než ta původní, při skládání jsem ji málem roztrhal :-D

18.5.2012 16:46:39

Deska dorazila.
Je krásně rovná.
Díky BF a FFG:)

18.5.2012 18:20:57

aj Slovensko
Tak, nová doska prišla aj mne. Potvrdzujem, že FFG posiela komponenty aj na Slovensko.
Akurát problém je v tom, že sme 2 partie a máme 2 hry a Ameryčany poslali iba jednu dosku, hoci som žiadal 2...

31.5.2012 09:36:26

stále nic
O desku sem si psal už 30.12. a zatím stále nic. Budu to muset urgovat.

30.7.2012 21:51:09

Vybíráme z Bazaru

Unlock! Úniková dobrodružství
Unlock! Úniková dobrodružství
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas