Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 654x (Seznam vlastníků)

Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Korea Boardgames
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Monstr Expanze (6,7,8,9,10 hráčů)


Před rokem jsem sem psal o verzi Winds of Winter pro 10 hráčů. Od té doby jsem ji vylepšoval a vyrobil mapy i pro jiný počet hráčů.

Rozšíření se skládá ze dvou verzí. První, Střet Králů, s mapami pro 6,7 a 8 hráčů je zasazené do děje knihy Střet králů a Bouře mečů a budete tak moci znovu vybojovat bitvy o Řekotočí, Zimohrad nebo Královo Přístaviště. Druhé, Vichry Zimy, s mapou pro 9 a 10 hráčů, je nejrozsáhlejší dokončená a funkční verze hry vůbec. Odehrává se po skončení poslední knihy, Tanec s Draky a do války se tu nově zapojí rody Targaryenů a Boltonů.

Také jsem připravil několik vlastních pravidel, z nichž některá už jsme s úspěchem testovali v původní hře. Jsou mezi nimi pravidla podporující aktivnější hru – jde Oslabení lodí a Žetony zkušeností, jiná mírně upravují různé aspekty Hry (Neznámý konec, Karty krize, Kostky bitevních zvratů) a poslední kompletně překopává vítězný systém hry, umožňuje tvoření aliancí a vítězství více hráčům.

Teď když je expanze konečně hotová, tak ji chci dostat na stůl a zahrát. První hra bude v sobotu 5.11. od 14.00 v Mephitu – blízko Anděla na Arbesově náměstí ( https://www.tomovyhry.cz/ ). Jste zváni přijít si Hru zahrát nebo se i jenom podívat. Na tom jestli budeme hrát nějaké z úprav pravidel, se dohodneme na místě, ale při prvních hrách bych určitě nehrál Aliance ani moc pravidel dohromady. Budu brát všechny mapy, takže si určitě zahrajeme, i když se nás nesejde zrovna deset.

Tady je odkaz na všechno: https://www.dropbox.com/sh/362sygyu5og5ske/AAAhyapjumDRbTo40VwVbt6Ra?dl=0

Pavel
20.10.2016 18:52:31

Monstr Hra Červen
Další Hra bude 30.6. v Praze. Aktuálně máme obsazený hlavní stůl pro 10 hráčů a u druhého pro 8 hráčů máme ještě 1 volné místo - kdo by měl zájem zahrát, tak může napsat.

Pavel

20.6.2018 17:41:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hlavně klid!
Hlavně klid!
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 8 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas