Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 654x (Seznam vlastníků)

Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Korea Boardgames
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Nevíte někdo náhodou jestli vyjde k týhle hře česká verze? Brousím si na ní zuby a přemejšlim, abych pak nelitoval koupě v ENG, protože moji kámoši nejsou v angličtině úplně zdatní. Díky moc za odpověď
2.5.2012 14:53:07

hm tak za litr i s dopravou
http://www.mall.cz/strategicke-hry/adcblackfire-hra-o-truny-deskova-hra?v=535020

12.11.2012 13:55:51

slimjim
948,- včetně poštovného, ale ještě není skladem : http://www.fantasyobchod.cz/hra-o-truny-deskova-hra-cesky-p-8125.html

12.11.2012 14:28:31

mám ji doma
už ji mám doma, hrát budeme až v neděli. Komponenty super. Překlad, co jsem zatím prolítl, taky dobrý. Zatím z toho mámvelmi dobrý pocit. (A už se nemůžu dočkat na neděli.)

13.11.2012 20:36:18

Konečně !!!
Tak už jí mám taky doma! V sobotu máme naplánovanou chatu s GoT tak pak dám vědět jak to dopadlo :). Jinak je fakt pěkně zpracovaná, čeština je vpoho,(já bych raději aj vezrzi ,ale co naplat, musím se podvolit spoluhráčům)

16.11.2012 16:59:09

Překlad
Pro ty, kteří četli český překlad knih Písně ledu a ohně - jsou názvy postav a míst ve hře podle české knižní podoby? Díky.

16.11.2012 17:19:00

první hra
Tak jsme o víkendu zahráli jednu pěti hodinovou hru. Mazec. Pravidla bez problému. S češtinou nikdo neměl výrazný problém, i když někteří byli z AJ verze zvyklí na jiné názvy.

19.11.2012 16:59:57

raia
Kolik vás hrálo, že to trvalo pět hodin?

19.11.2012 17:55:31

Čeština
Jak je na tom česká verze? Jsou sjednocené názvy s knihami? Jak si stojí překlad? Dopadl dobře nebo jsou chyby? A asi je ještě brzo tipovat jestli BF vydá i přídavek (myslím Tanec s draky), že?

21.11.2012 00:54:59

4 blind_clown & Rinter
blind_clown: plný počet = šest. Bylo to tak dlouhé, díky vykládání pravidel začátečníkům a názorným vysvětlování různých herních principů ( vytlačování, pohyb přes lodě, apod. ).

Rinter: Texty jsem neporovnával - knihy jsem četl anglicky a hra je plně česky. Neměl jsem s tím ale žádný problém. Ten příběh je tam "jen tak navíc".
Zájem o hru je, co tak sleduji, tak proč by nevydali ?

28.11.2012 12:25:13

Super
Tak sme v sobotu zahrali první hru. Nechce se mi rozepisovat hraní, ale hráli sme to v 5ti.. 7 hodin a dostali sme se do 7myho kola.. Nejdřív to ubíhalo rychle, pak se začalo trochu pít, někdo požil trochu travky, a pak to začalo dostávat ty správný grády. Postupný odcházení od stolu a taktizování při cígu, intriky a podrazy. Strašně sme se u toho nasmáli, přemejšleli, křičeli jeden na druhýho a slova to je prostě masakr hra tam padlo asi 100x. Nehrál sem nikdy nic víc akčního, strategickýho a diplomatickýho ... A přitom pravidla nejsou nějak těžký.. Prostě Zážitek... To se musí prožít... :) Těšim se tuhle sobotu na další :)

28.11.2012 22:21:16

Nezbitch
Příště si u toho šlehněte extázi a můžete hrát i 3 dny v kuse :D

28.11.2012 22:29:07

Beholder
Hele to vůbec.. Jen opravdu zlehounka se tam myhla travka.. Spíš do toho byli všichni od začátku tak zažraný, že se každej bál udělat tah a pořád se všichni navzájem přesvěčovali kdo s kým má tvořit pakt, pak to jeden porušil a začalo šílenství :).. prostě nářez.. Nebylo to vůbec tak že by u toho někdo nevědel co dělá nebo dělal kraviny ...

28.11.2012 22:35:22

Vybíráme z Bazaru

Marvel United: X-Men – X-Force EN
Marvel United: X-Men – X-Force EN
Akt. cena: 40 €
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas