nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Hra o manželství

Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Albi
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

„Miláčku, kam bys chtěla jet na dovolenou?“ – „Já nevím, rozhodni to ty.“ – „Tak do Chorvatska.“ – „Tam ne, tam je to samý Čech.“ – „Tak do Norska?“ – „Jéžiš, jen to ne, je tam hrozná zima.“ – „Tak co na Maledivy?“ – „Zlatíčko, vždyť dobře víš, jak nesnáším dlouhé lety.“ – „Tak kam?“ – „No to nevím, rozhodni ty.“

Manželství je složitá věc. Hra o manželství vám jej může usnadnit. Nebo naopak dost zkomplikovat. Zahrát si ji ale můžete, i když nejste manželé. Hra o manželství je určená dvojicím, není vysloveně erotická, ale rozhodně cílí na intimnější hraní.

Úkolem hráčů je poznat, jak dobře mají svého partnera „přečteného“. Na začátku hry si hráči napíšou tajné přání, které by chtěli, aby jim partner v případě jejich vítězství splnil. Hra obsahuje 600 otázek, rozdělených do tří okruhů podle úrovně intimity – na zahřívací, záludné a otázky na tělo. Figurky hráčů se pohybují po herním plánu a cestou získávají běžné a speciální žetony. Hráč, který je na tahu, nejprve posune svoji figurku o jedno pole vpřed. Druhý hráč si vezme kartičku příslušné kategorie, vybere z ní jednu otázku a tu přečte. Na přiložené destičky oba hráči tajně napíšou svoji odpověď na příslušnou otázku. Otázky jsou například typu: Jakou přezdívku mám nejradši? Jaké boty jsem měl/a na svatbě? nebo V jaké místnosti se nejraději miluješ?

Hráč, který otázku nečetl, se snaží odpovědět na otázku stejně jako ten, kdo ji pokládal. Pokud se mu to podaří, získá 1 bodovací žeton. Zároveň mají hráči k dispozici čtyři speciální žetony, které mohou vsadit na svou odpověď a je-li správná, získat body navíc. V průběhu hry navíc musí prohrávající hráč plnit zadané úkoly, respektive vyhrávajícího hráče odměňovat. Odměny mají povahu masáže nebo přípravy oblíbeného nápoje.

Vyhrává ten, kdo má na konci hry nejvíc bodovacích žetonů – ten odhalí své přání a může požadovat jeho splnění.

Autor: Dejf