Horrified: American Monsters

xxxxxxxooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Horrified: American Monsters - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Ravensburger
Autoři: Michael Mulvihill
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

V lokalizaci nedoufám - nepustí se někdo do překladu? Sííím….(co třeba @sewa ???)

Hru bych měla zanedlouho fyzicky mít, skeny případně mohu obstarat.

2.5.2022 21:09:42

Když pošleš scany i s jednou kopií hry :D ne, vážně…

Neměl jsem to v plánu. Kouknu na pravidla, jestli je to v něčem jiné nebo mě to aspoň trochu zaujme a rozhodnu se si hru pořídit, tak bych překlad nejspíš udělal. 

Uvidíme :) za sebe dám ještě vědět

2.5.2022 22:46:49

@zacinajici  Tak jsem nahlídl do pravidel a vypadá to na první pohled úplně stejně jako Universal Monsters… jen se bude hrát odlišně na ty příšery… nejspíš…

Nicméně :D Hra nás s klukem (8 let) moc baví a právě kluk rozhodl, že si pořídíme i tuto variantu… takže hra už je na cestě, scany si tedy obstarám… 

Překlad ve svém standardu udělám, jen to nebude hned jo :) počítám tak 3týdny, měsíc, max dva :D snad…

4.5.2022 16:30:23

JUPÍÍÍ.

Jj - já právě četla, že to není jen nový kabát, ale spíš něco jako pokračování a že ty potvory jsou zajímavé. 

Měsíc-dva je lahůdkový termín, těším se. :-)

4.5.2022 17:56:04

@sewa děkuji za pravidla a nesmělý dotaz: na nějaké počeštěné kartičky ještě má smysl čekat nebo už je nutno si poradit s tím co je?

27.8.2022 12:13:02

@zacinajici jako nejspíš to udělám :-) desky monster už mám nějakou dobu rozpracované, ale tím jak bylo teď to léto atd tak jsem se k tomu moc neměl upřímně… zkusím si zas během září k tomu sednout a dodělat to ;-)

28.8.2022 19:31:14

Prima - dík moc. :)

28.8.2022 20:16:12

Vybíráme z Bazaru

7th citadel all in
7th citadel all in
Akt. cena: 6000 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas