Hive - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: strategická, logická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Crómola
G3
Gen Four Two
Gigamic
Huch & Friends
Smart Zone Games
Autoři: John Yianni
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Svinka

Ahoj, nevite nekdo, kde by se dalo sehnat rozsireni "Svinka" (pillbug), pripadne nekupoval si nahodou nekdo toto rozsireni a nevali se mu doma zbytecne kameny pro kapesni verzi? Predem dekuji.
31.1.2014 11:47:45

Pillbug
Ahoj, ja to shanel asi tak dva tri tydny tomu. Neda se to skoro nikde sehnat a kdyz uz to nekdo nabizi tak to nema na sklade. Jedine misto kde jsem to sehnal bylo v anglickem eshpu:

http://www.spiritgames.co.uk

Jete to tam maji ale nikde jinde jsem to nesehnal, ani na Amazonu ani na Ebayi. Vec se ma podle me zatim tak, ze je to rozsireni mimo normalni distribuci a v ceske republice jeste vubec ani nebylo. Myslim ze bylo poprve predstaveno v Essenu 2013. Ja to rozsireni mam, v rozsireni se nachazi zetony jak pro pocket verzi tak pro verzi normalni, pocket verzi zetonu jsem si nechal normalni zetony jsem prodal tady na bazru.

Mimochodem v tom obchodu kde jsem to kupoval za 5 liber to jeste maji, blbe je ze za postovne vysolis dalsich 8-9.

31.1.2014 12:57:26

K dispozici v ČR
Nyní už se dá sehnat i u nás, na fantasyobchod.cz. A tam, kde prodávají Hive a jeho rozšíření, plánují objednat i Pillbug (ptal jsem se).

18.5.2014 13:20:28

cena
Ta cena je totálně přestřelená. Kdo se bude chtít rozdělit, tak zaplatím třetinu ceny za ty dva kameny do Hive Pocket. :)

18.5.2014 14:15:35

Cena
Také na tohle rozšíření čekám, ale ta cena je velmi špatný vtip. Jak jsem se dozvěděl, mělo by tu být údajně víc distributorů s různými cenami a rozšíření určitě nebudu kupovat s cenou kompletní Pocket verze.

18.5.2014 16:14:11

Svinka
Hive patří mezi naše top hry, takže na svinku taky čekáme:). Stačila by nám ale jen pocket verze kamenů, proto se také ráda přidám k nějakému dělení. Nepotřebuji 3 verze a taky ne za cenu celého Pocket Hivu. Nabízím třetinu ceny až 100kč.

18.5.2014 23:12:18

rix

Svinka
Ok. pokud se nasbírá vice lidi, tak bych se taky složil na poštovné. Stačí mi taky jen pocket verze, ale klidně vezmu celé to balení.

18.5.2014 23:32:07

nabídka
Jedna pocket verze bude u mne k mání ... až dojde k předání rozšíření ... coŽ bude nejspíš na začátku července - pokud do té doby vydržíte, tak napište, nebo se pak objeví tady v bazaru...

19.5.2014 08:40:36

Probouzím to tu

Ahoj,

já vím, že píšu skoro po pěti letech, ale třeba to pro někoho bude užitečné, Svinku teď aktuálně čekám, až mi příjde do Zásilkovny, kupoval jsem přes ludopolis.cz

5.4.2019 12:54:44

Vybíráme z Bazaru

Střet Civilizací: Monumentální vydání CZ
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas