High Frontier - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Sierra Madre Games
Autoři: Phil Eklund
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mirror steamer thurster

Jak funguje tenhle thurster. Má v thuster trianglu oba symboly jak pro sluneční pohon, tak pro zážehový, ale z pravidel jsem nějak nepochopil, jak se používá.
27.3.2011 18:40:56

Parxel
No zážehový motor / chlazení je dobrovolný, takže má thrust 3 +- slunce +- wet mass a pak + 1 pokud dám jedno palivo za tah ... ale nemám kartu u sebe, takže možná plácám :)

27.3.2011 18:54:24

Souhlas se Seilsem
jen bych přehodil ten open cycle cooling + 1 s wet mass, to se počítá až po tom, protože by se tím zážehem mohla zregulovat váha a tím wet mas může být lepší...

28.3.2011 07:17:52

Seils
Tak teď jsem trochu zmaten. Znamená to, že se to chová jako zážehový motor, ale dostává bonus resp. postih za vzdálenost od slunce a přitom spotřebovává palivo. To mi přijde dost slabý a nevýhodný.

28.3.2011 07:32:10

no
já si myslím, že je hodně dobrý...protože má svou druhou stranu...Zubrina...haha

má moc velkou spotřebu paliva, ale použít se dá, nulová váha je super...

ber to tak, že podobné trustery, vyneseš v prvním kole co nejblíž slunci a pak máš šestkový truster na další tah a stím se dá doletět daleko, krásný příklad je Ablativ Laser což je druhá strana Kusk Mosquita - robonauta...parametry 3/1 skvělá spotřeba a doletet se dá daleko

28.3.2011 08:32:21

ocasek
Ok. Je pravda, že černou stranu karty jsem nezkoumal. Tahle hra mě docela dostává. Hlavně tím, že i přes relativně krátká pravidla není vůbec snadné do ní nahlédnout.

28.3.2011 08:54:51

:)
jsem si vzpomnel na slavny kosmodisk, kterym jsme se snazili letet :D

28.3.2011 08:59:24

sydo
My teď zkoušeli o víkendu druhou partii a bylo to o něco málo lepší, ale jenom o něco.
Člověk si musí hodně dobře rozmyslet kam chce letět s čím a co tam chce vyrobit. Teď v poslední hře se mi povedlo vybudovat základnu na měsíci, ale byla to fuška. :)

28.3.2011 09:12:54

Parxel
já při první hře doletěl na měsíc a tam zjistil že vlastně nic nemůžu udělat:) a při druhé se to zlepšílo měl jsem ten Mirror steamer thurster (nebo jak se to píše) a postavil si tam černou kartu, akorát mě potom upozornil ocasek, že by se to nemělo stavět na měsíci (takže zase blbě :D), ale je pravda, že se tak aspoň kompenzuje síla téhle černé karty:)

28.3.2011 11:25:25

Seils
ono se to tam může stavět, ale není to fér:)

jinak ten vassal modul je krásný a snad budu mít přes týden čas si zahrát...třeba se přidají i další...ale jednině online, bo jinak jsem nespolehlivý a tahle hra ani by se jinak hrát nedala...

28.3.2011 11:44:06

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - druhá edice (CZ)
Zombicide - druhá edice (CZ)
Akt. cena: 1900 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas