HeroScape Master Set: Rise of the Valkyrie

xxxxxxxxoo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

HeroScape Master Set: Rise of the Valkyrie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Hasbro
Milton Bradley
Autoři: Craig Van Ness
Rob Daviau
Stephen Baker
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Existuje pracovní verze CZ karet, předělaných do obdélníkového formátu (opravdu nic pro milovníky origoš grafiky, jde o účelovou záležitost :-). Zatím s Iddle ladíme překlad termínů a vůbec se tak nějak domlouváme, co s tím. Plánuju se časem vrhnout i na pravidla, ale skutečně je to výhledová záležitost a je to podmíněno tím, že mě Heroscape jako hra dostatečně "chytne". Ukázka CZ karty je mezi obrázky.
6.4.2009 22:11:26

rbx

Merlin
a nemohl bys mi prosim naskenovat nejak hezky anglicka pravidla a vrhnout je do PDF? Mam nemecka a nemcinu nezvladam tak, abych si je prelozil :-( Staci pravidla, bez tech scenaru vzadu.

6.4.2009 22:20:24

pravidla
Naskenovaná pravidla k různým setům jsou ke stažení na heroscapers.com, tady:
http://www.heroscapers.com/community/downloads.php?do=cat&id=9
Konkrétně k Rise of the Valkyrie tam nevidím, ale když si stáhneš ty k Swarm of the Marro, tak by měly obsahovat totéž, jenom tam budou příklady na jiných figurkách než máš.

6.4.2009 23:18:13

rbx

idle
jj, to mam stazene, ale je to naskenovane tak nejak hloupe, ze to co je u hrbetu, tak neni videt. Ted stahuju compendium, tak snad to bude lepsi, ale asi si koupim jeste jeden set anglicky :-) Ne, to byl for :-))

6.4.2009 23:22:53

rbx
No počkej, si nedělej srandu. My nejdřív začli (přítel, ten je přes tyhle nákupy) jedním mastersetem (valkyrie), pak ségra koupila swarm of the marro, přítel začal dokupovat rozšíření, ségra druhej masterset (aby měla taky valkyrii) a další rozšíření, k tomu samozřejmě semtam figurky a člověk se najednou diví, že se nevejde do bytu :)
(Což je u nás momentálně dost problematický, takže je všechno složený u ségry a hraje se tam. Proto ani teď nemám skoro šanci něco nafotit, leda při hře.)

6.4.2009 23:30:48

rbx

Idle
No ja si koupim Swarm taky. Nejlepsi na tom je to, ze se mi to libi jako stavebnice. Vubec ale netusim, jak se to cele hraje, jak se skladaji armady apod :-) Jen vim, jak probiha ten nejjednodussi souboj. Tim to hasne.

6.4.2009 23:52:34

rbx
Můžu udělat tu miniseriál z toho, co si z pravidel pamatuju :) Bohužel je nemám po ruce, ale myslím, že většinu bych mohla dát dohromady.
Karty ze základní sady budou snad brzy, jak už psal Merlin; pravidla jsou trošku větší sousto, ale při troše snahy (víc než trochu radši neslibuju, znám se) by se to dalo zvládnout taky. Ono to vlastně moc složité není, protože to zajímavé na tom dělají ty speciální vlastnosti jednotlivých armád.

7.4.2009 08:24:49

rbx

ENG pravidla
Tak jsem na netu nasel spickova originalni pravidla v PDF, zadny sken, da se selectovat text a jine pdf kulisarny. Takze pokud by nekdo chtel toto uchopit a udelat preklad, rad mu to poslu.

7.4.2009 15:54:31

pravidla
Pravidla mám naskenovaná, pokud by byl ještě zájem, tak je můžu někam nahrát. Nicméně já bych měl určitě zájem o origoš pravidla v PDF :-)

7.4.2009 19:28:23

rbx

Merlin
viz zprava v poste.

8.4.2009 12:29:21

preklad
asi sa to kompletného prekladu aspon základnej hry nedočká čo?
škoda...
Nemá niekto preložené pravidlá?

29.4.2010 23:08:57

překlad..
Asi se zatím nestihlo, že.. Chápu, taky nemám pořád čas, ale nedá mi to a zeptám se, zda je překlad pro někoho ještě v plánu, nebo už se neplánuje? Dík

12.1.2012 18:21:37

Vybíráme z Bazaru

Gaia Project
Gaia Project
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas