HeroScape Master Set: Rise of the Valkyrie

xxxxxxxxoo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

HeroScape Master Set: Rise of the Valkyrie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Hasbro
Milton Bradley
Autoři: Craig Van Ness
Rob Daviau
Stephen Baker
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Heroscape Master Set: Swarm of the Marro

má někdo přeložený armádní karty k tomuhle? když ne, přeložim si to sám, jenom kdyby to někdo měl...
19.3.2010 08:41:54

já to plánoval
ale jaksi není čas ani chuť. Myslíš, že bych tě mohl požádat, abys to zkusil udělat ve stejném stylu jako jsou moje karty k prvnímu master setu? Myslím teda spíš jazykový styl a použité termíny než grafickou úpravu... Aby to nebylo každý pes jiná ves ...

19.3.2010 09:21:36

merlin
no jde o to, že moje anglina není nějaká skvělá...a spíš to mělo být na takové domácí hraní tady s kosibratrem. já tu hru ani nemám. ale když to udělám...tak bych ti to poslal na korekturu.ok?

19.3.2010 12:53:43

to Elenistar
Prskni to rovnou sem, pokud se k tomu někdy dostanu, tak to případně předělám do (stejně primitivní) grafiky jako to původní ... naskenovaný to už mám a šablony zůstanou prakticky stejný...

19.3.2010 15:23:11

Armady
Pokud mate nejaky nastroj na editaci PDF, mozna by nebylo spatne vyjit primo z tohoto:
http://www.heroscapers.com/community/downloads.php?do=file&id=1276

Uz jsem o tom premyslel, ale zatim nemam potrebny soft ani cas :S .

20.3.2010 01:12:00

to Bluda
Jo, tohle znám, nicméně ty podklady v tom dokumentu jsou veeeeelice nekvalitní a navíc mi ten podivnej tvar karty armády přijde velmi nepraktickej (především pro tisk a následnou výrobu, na stole se to jakž takž snese). Proto jsem to předělal do těch primitivních obdélníkových šablon...

21.3.2010 11:04:21

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited jedi set
Star wars: unlimited jedi set
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas