Heroes of Tenefyr

xxxxxxxooo hodnoceno 47x (Seznam vlastníků)

Heroes of Tenefyr - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: My Only Company
Broken Mill
Autoři: Pepijn van Loon
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ edice


Zaslechl jsem v rozhovoru, že by se měl ujmout českého vydání nějaký nový vydavatel. Ví o tom někdo něco víc?
12.11.2019 10:38:58

CZ
https://myonlycompany.cz/produkt/heroes-of-tenefyr/

cena 599 Kc, do prodeje by melo jit 1.12. je mozne si zajistit kupon na 10% slevu a postovny zdarma
https://myonlycompany.cz/kupon-na-10-slevu-a-dopravu-zdarma/


Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

12.11.2019 12:11:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Oscar
A víš, jaký to je herně? Popř, budete se tomu věnovat v nějakým díle?

12.11.2019 13:49:08

BGG
Podle BGG to na nejakou extra pecku nevypada.

23.11.2019 00:11:17

V predaji
CZ edícia hry už je dostupná priamo na stránkach MOC.
Kód na 10% zľavu a dopravu zdarma (platí do konca januára 2020): HEROFTEN10

Keď budete mať s hrou niekto už dáke dojmy, dajte vedieť prosím. Mňa to po prečítaní pravidiel asi láka, ale zároveň sa aj trochu bojím do toho ísť.

10.12.2019 16:39:48

joxo
Taky čekám, až se někdo podělí o dojmy ze hry..

10.12.2019 16:46:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Dojmy
Za mě velice pozitivní dojem (po 3 hrách ve třech hráčích). Hodně podařená je správa balíčku karet, kde při boji lze zahrát karty, které umožní odhodit kartu z balíčku, nebo ji předat jinému hráči. Často to bývá spojeno se slabší bojovou silou a vy jen pak doufáte, že ostatní zvládnou tu potvoru zabít.
Celá hra je vlastně souboj s časem, kde každý neúspěch znamená posun o dvě pole vpřed na místo jednoho. Vzniká tam často situace zda raději jeskyni opustit a vrátit se plní sil, nebo jít do rizika a ušetřit drahocenný čas a tím získat víc karet.
Mechanika boje nás hodně bavila.
Dost záleželo v jakém pořadí jsou nestvůry nalosovány, občas se jejich efekt úplně vynuloval.


28.12.2019 12:48:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Dojmy
Ahoj,
tak jsem odehrál prvních několik her v solo módu. Nemám žádné zkušenosti s deckbuilding hrami.
V první řadě se mi líbí způsob jak si volit obtížnost hry začáteční pozici ultimátního zla.
Ve hře jednoho hráče odpadává prvek předávání karet mezi jednotlivými hráči, což je škoda.
Přišlo mi, že některé kombinace povolání jsou pro hru v jednom hráči lepší. Například zlodějka a barbarka to úplně skvěle drtily a ještě jsem si díky zlodějce dolízával spoustu karet navíc.
Líbí se mi na tom, jak je ta hra příjemně rychlá.Vlezete do první jeskyně, tam je to více méně 50 na 50, ale hned po první jeskyni už se otevírají nové možnosti podle nalosovaných karet a pak už se jede.
Líbilo by se mi nějaké další rozšíření v budoucnu s více hrdiny a dalšími druhy nepřátel.
Jsem zvědavý, jak se hra hraje ve více hráčích, musí to být zase jiný zážitek.

17.1.2020 21:17:58

Heroes of Tenefyr: The Second Curse
V únoru má být na kickstarteru nové rozšíření.
130 nových karet - bude obsahovat nové hrdiny, pány zla a balík klasických nepřátel.

Teď je otázka jestli do toho jít a mix AJ/CZ, nebo počkat zdali to půjde do češtiny.

Jinak už máme za s sebou i pár her ve 4 hráčích. Naše úspěšnost je poněkud tristní :D
Stále převládají pozitivní dojmy a už se těším, až si zahrajeme znova.

18.1.2020 09:49:48

rozšírenie v CZ bude
písal som im koncom novembra a odpoveď, že plánujú vydať v CZ aj rozšírenie

18.1.2020 11:03:33

Vybíráme z Bazaru

Papírové Doupě + Nová dobrodružství
Papírové Doupě + Nová dobrodružství
Akt. cena: 666 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas