Hero Realms - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Wise Wizard Games
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve třech a více

Máte někdo nějakou zkušenost, jaká je tato hra ve třech a více hráčích ?
Obzvláště mě zajímá takový ten eliminační efekt např. ve třech, kdy se dva domluví že budou škodit primárně jednomu ☺️
10.3.2017 13:00:37

hra ve více hráčích
Ahoj, hráli jsem to ve 3 a ve 4

1) hra ve třech
Hráli jsme to podle pravidel tak, že nemůžeš útočit na koho chceš ale jen myslím na hráče po pravici. Tomu po levici můžeš jen likvidovat vyložené karty. Takže to že se 2 domluví na jednoho nefunguje, můžou mu zničit vyložené karty ale nemůžou do něj rubat. Tahle varianta se mi docela líbila.

2) hra ve čtyřech
Hráli jsem na 2 týmy, každý má svůj balíček ale mají společné životy. oba vykládají karty a nákup i útoky se sčítají. Tohle se mi moc nelíbilo, přišlo mi to děsně nepřehledné co kdo dělá. To myslím, že ve čtyřech je lepší hrát 2 samostatné hry.

v pravidlech je více variant, vč. varianty pro 6 - nic dalšího jsem už nezkoušel.

10.3.2017 14:52:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Ve třech
Tak máme odehráno ve třech už asi sedm her, přičemž jedna hra trvala tak cca 45-60min.
Hráli jsme variantu že, útočit na hráče po levici jakkoliv a na hráče po pravici jen na šampiony.
Můj dojem z téhle varianty je úplně super.

12.3.2017 10:01:35

hra ve 4
ve čtyřech je lepší než 2 na 2 hrát podle pravidel jako ve třech, jak říkáme "kolečlo", variantu v 6 jsme zatím nezkoušeli

17.9.2017 09:49:39

Vybíráme z Bazaru

Rise of Tribes + 3 rozšíření
Rise of Tribes + 3 rozšíření
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas