HellGame, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: Living Dead Entertainment
Autoři: Anders Fager
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Šla by vyzkoušet?

Zdravím.
Nemáte tuhle hru někdo z lidí, co chodí do Korunky v Ostravě? Případně kdokoliv na severní Moravě. Z recenze se mi celkem líbila, ale chtěl bych si ji nejdřív zahrát, než budu vážně zvažovat pořízení. Když tak se ozvěte prosím.

Prosím? :)
10.9.2010 22:52:37

Kadaver to the rescue!
Ačkoli má tuhle hru podle mých domněnek u nás cca 5 hráčů, tak Tě mohu potěšit a sdělit Ti, že já jsem jedním z těch vyvolených. Není tedy problém se na někdy domluvit a já ji rád donesu do Korunky, abychom mohli zahrát. Připrav se ale na delší vysvětlování pravidel a celkem dost angličtiny. Pokud zvládáš, tak Tě rád zavedu do pekel! :-)

11.9.2010 10:18:20

...
Bude to peklo? Nezapomeň zítra ;) Dorazím na 16:00.

21.9.2010 20:32:00

...
Taky jsem o této hře uvažoval, ale odradila mě dost vysoká cena.
Btw když jsem o těch cen, nešlo by tu ke hrám dávat aspon orientační ceny?

7.5.2012 12:44:33

rbx

Pepa
a od ceho je treba Heureka? :-) Nebo nas pritel Google? Ten cenovy rozptyl je tak velky, ze toto fakt nema cenu. BTW: tu hru mam, ale jeste jsem ji nehral, koupil jsem ji tenkrat jako sberatelsky kousek. A muzu rict, ze divnejsi hru nemam :-))

7.5.2012 13:39:41

rbx
Však jo tam si to najdu, jen mi to tady trochu chybí, ne že bych vám tady do toho chtěl kecat.) Já bych ho bral taky spíš jen jako sběratelskou věc, podle obrázků se mi divná nezdá, spíš zajímavá.)
Jo ještě jsem si vzpomněl že někde na netu jsem viděl že mají skladem menší expanzi kaet něco málo pod tři stovky jestli si chceš rozšířit hru ale nemužu si vzpomenout kde

7.5.2012 13:47:31 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

PepaRes
mno, ja vim :-)))

7.5.2012 14:41:24

Vybíráme z Bazaru

Alhambra
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas