Hellapagos: They're No Longer Alone

xxxxxxxxoo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Hellapagos: They're No Longer Alone - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Trosečníci
Počet hráčů: 3 - 12
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: párty hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Gigamic
Autoři: Laurence Gamelin
Philippe Gamelin
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ překlad

překládám...

již mám hotovo:
- 30 karet událostí
- 20 karet vraku: včetně 14 nových efektů.
- 20 karet postav - in progress...


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Loony Quest | One Night Ultimate Werewolf | Dungeon Mayhem | Hrdina v Kostce: Bestiář | The Grimm Forest CZ !
8.8.2020 23:38:04

98%
Tak překlad mám hotový tak na 98% ,probíhá korektura CZ textu a nějaká ta formulace lepší

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Loony Quest | One Night Ultimate Werewolf | Dungeon Mayhem | Hrdina v Kostce: Bestiář | The Grimm Forest CZ !

11.8.2020 08:30:26

HOTOVO
Mám to hotové, nahrávám a bude se čekat na schválení...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Loony Quest | One Night Ultimate Werewolf | Dungeon Mayhem | Hrdina v Kostce: Bestiář | The Grimm Forest CZ !

13.9.2020 15:43:33

Preklad
Super, tesim sa...veľké DAKUJEM :-)

13.9.2020 15:50:39

:)
Snad se bude líbit, nahrál jsem to pro formát tisku jak pro A3 tak pro profi SRA3, každopádně karty postav a karty událostí, originální rozměr mají 80x120mm, bohužel nesehnal jsem grafiku, takže je to na stejné karty jako ve hře, snad to bude všechno čitelné...musí někdo zkusit vytisknout

13.9.2020 16:36:49

Vybíráme z Bazaru

The Dwarves EN
The Dwarves EN
Akt. cena: 398 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas