Harry Potter: Mdloby na tebe!

xxxxxxxooo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Harry Potter: Mdloby na tebe! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: párty hra, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Ludovic Maublanc
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Je možné hrát až v 16 lidech s dvěma kopiemi hry?

Bylo by to možné? 
Samozřejmě by byla nabídka karet odměn uprostřed stolu dvakrát větší, ale na zábavnosti by to asi ubrat nemuselo, co?
Je zde něco, co myslíte, že by tomu vadilo?

16.10.2023 10:41:34

Velmi zajímavá myšlenka. Byl by tam asi trochu boj s tím vyhodnocováním, kdo je omráčen, kdo ne… Nicméně.. ať přemýšlím, jak přemýšlím… myslím, že by to mohlo fungovat. Vcelku je asi jedno, že karty nabídky nebudou přímo jen dokolečka. Počet karet nabídky je asi daný, aby to vyšlo na těch 8 kol… Až to budete zkoušet, natočte. Rád se podívám :D to by mohlo být hodně zajímavé :)

16.10.2023 15:40:08

@Doomis 

Hele tak jsem objednal dvě kopie :D

Bude nás v listopadu 14 na halloweensky sraz, kde hrajem deskovky, a všichni jsou fandové harryho pottera, tak proto mě to napadlo :D.

 

Myslím že ohledně vyhodnocování omráčení problém nebude, jen to prostě bude víc o hubu kdy na jednoho muže mířit více hůlek a jde o to jak se tým domluví (pomrkáváním, kopáním pod stolem,..) na koho zaútočí. Karet nabídky bude dost a bude to asi dost mazec :D

 

Našel jsem na polském eshopu polskou verzi za 300,- takže jsem vzal dvě kopie a za měsíc to vypukne :D

16.10.2023 16:09:12

@DoubleM tak pak se, prosím, ozvěte, jak to dopadlo :D celkem mě to zajímá :) to budete mít o zábavu postaráno. Tak si to hlavně užijte

17.10.2023 08:00:48

@Doomis 
Tak odehráno včera ve 13 lidech :D.
koleje byly 3 + 3 + 3 + 4 lidé s tím, že 4členný tým si vzal každý jen 2 mdloby a 6 špatných kouzel + každý hráč týmu jeden žeton zdržení.

Hra byla dost chaotická a stalo se, že někdo nebyl za celou hru cílem ani jednoho kouzla (ale to je tím, že hráči spíše útočili podle osobních preferencí, než podle skóre/průběhu :D).
Nicméně myslím, že pocit z toho je stejný jak kdyby hrálo 8 hráčů -  vše fungovalo, odměny vycházely hezky, jen byl u stolu chaos :D

Takže dojmy za mě dobrý, je to spíš taková light hra a chtělo by to hrát více, aby všichin pochopili, co mají sbírat za odměny a na koho útočit, nějak okama/rukama/mimikou se domlouvat, na koho kdo zaútočí tak, aby to protivníci nepostřehli :D
 

12.11.2023 09:18:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@DoubleM 

Tak hlavně, jestli to nějak fungovalo :) my nejvíc v 8.. Nicméně ten chaos si dovedu představit..

15.11.2023 14:02:15

Vybíráme z Bazaru

HRA O TRŮNY - STRÁŽCI NA ZDI
HRA O TRŮNY - STRÁŽCI NA ZDI
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas