Hannibal: Rome vs. Carthage

xxxxxxxxxo hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Hannibal: Rome vs. Carthage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Descartes Editeur
Valley Games, Inc.
Autoři: Mark Simonitch
Rok vydání: 1996
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preklad pravidiel

Nema niekto k dispozicii preklad pravidiel? Alebo aspon link kde sa daju stiahnut?
17.11.2009 16:41:37

Jakákoliv fáze překladu
Ahoj, přidávám se k zástupu čekatelů a prosebníků :-)

Prosím o zaslání překladu pravidel, ať jsou v jakékoliv fázi a jakkoliv špatné, sám si to případně dotáhnu do konce, nerad bych začínal od nuly.. Předem děkuji, budu vděčný za jakkoukoliv pomoc..

10.12.2012 22:24:34

nemá někdo ta pravidla
přeložená k dispozici?

17.4.2013 15:36:51

ahoj,
nemáte niekto naozaj poskytnúť tie pravidlá?

24.6.2013 20:24:12

Ahoj,
tak jsem se teď o víkendu vrhl na překlad pravidel. Překládám rád a vidím, že je zde velká potřeba, tak jsem se do toho ponořil. Jedu to celé od začátku, takže to bude trochu trvat.

Nyní jsem u překládání 10tého bloku pravidel - pohybu. Pravidla překládám chronologicky, nicméně zatím jsem vynechal překlad úvodního dějového textu.

Rovnou se touto cestou zeptám: mám překládat i tento úvodní text? Bude to o to déle trvat, případně, pokud má někdo přeloženo, rád to použiji (nejsem moc znalý této historie, takže by některé termíny mohly činit problém).

Budu se snažit každý den najít alespoň hodinku na překlad.

Dále potřebuji dobrovolníka - betatestera :D. Jakmile budou pravidla hotová, tomuto člověku je předám ke kontrole, abych získal názor, nové nápady, připomínky, opravy...aby první verze pravidel neobsahovala hrubé chyby, co se především hratelnosti týče.

Pokud budou tato pravidla publikována, budu rád za veškeré další připomínky a opravy od vás. Když se něco najde, tak se to opraví a publikuje opravené.

Takže čekám odpovědi na otázku a dobrovolníka na budoucí betatest ;). Případný zájemce ať se prosím ozve soukromou zprávou. Rád bych s tímto zájemcem i konzultoval nějaké nesrovnalosti, které mi teď běží hlavou :)

Díky, PatrikBolas

11.8.2013 20:32:49 | Upraveno autorem (porovnej)

překlad - karty
Jestli mohu poprosit, zda by šlo v pravidlech použít termíny použité na přeložených kartách. Mám na mysli překlad v grafice od Tangrama, který býval ke stažení na http://www.mediafire.com/?5e6w3hy84k9cf.
Bohužel odkaz nyní již nefunguje.

12.8.2013 08:16:21 | Upraveno autorem (porovnej)

pravidla
Revizi pravidel rád udělám.

Pokud jde o překlad úvodního textu, tak se jedná v podstatě o historické pozadí. Pro hru je to důležité především kvůli atmosféře, ale jinak uznávám, že ten text je hodně obtížný.

12.8.2013 08:35:38

revize pravidel
Hru mam celkem nahranou, tak klidne a rad taky udelam potom revizi pravidel.

12.8.2013 13:28:19

Pravidla
To sasa: Pravidla se snažím překládat v souladu s přeloženými kartami, které jsou zde na zatrolených od Ringa. O překladu od Tangrama jsem nevěděl, již jsem ho ale požádal, aby mi je poslal a případně vystavil zde na zatrolených.

To Parxel: Děkuji za nabídku revize. Pokud se zde neobjeví nikdo s překladem historického pozadí, tak se ho samozřejmě pokusím přelouskat sám. Jen by mi to usnadnilo spoustu práce :)

To Jumbo: Také tobě děkuji a určitě se na tebe obrátím ;)

12.8.2013 18:53:30

Překlad
Zdravím,

překlad pravidel se blíží ke konci. Pokud někdo, kdokoliv, máte překlad úvodního textu, neváhejte mi ho poskytnout. V překladu Vás uvedu jako autora. Pokud ho nikdo nemáte, bude překlad trvat o to déle a nezaručuji, že bude extra přesný. Jedná se (oproti pravidlům) o (pro mě) těžší překlad plný termínů.

Když se nikdo nenajde, tak to samozřejmě přeložím, ale rád využiji pomoc někoho, kdo případný překlad již provedl.

Samotný překlad pravidel dokončím tento víkend. Poté poputuje na revizi a poté podle spokojenosti a míry úprav bych ho rád nechal vystavit příští týden.

Patrik

29.8.2013 21:54:02

Preklad
Je hotovy a mozme si ho stiahnut na www.deskozrout.cz.

18.6.2014 02:07:30

Překlad
Ano, po dlouhé době je konečně hotov. Chybí pouze úvod, který bude časem také přeložen.

Překlad si můžete stáhnout na zmíněném deskožroutu, ale sem jsem ho již také nechal nahrát ;).

Doufám, že s ním budete spokojeni. Za velkou spolupráci vděčím Marvinovi a Parxelovi.

18.6.2014 08:32:11

Překlad
Tak už ho máte i tady.

19.6.2014 08:09:45

Vybíráme z Bazaru

Zákon ulice
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas