Hamilcar: First Punic War

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Hamilcar: First Punic War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hannibal: Rome vs. Carthage
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Valley Games, Inc.
Autoři: John Rodriguez
Mark Simonitch
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rozšíření Hannibala

Jedná se o rozšíření hry Hannibal: Rome vs. Carthage, jehož dějství se vrací zpět do první punské války a v hlavní roli bude proti Římu účinkovat Hamilcar (Hannibalův otec) :)

Cena není moc příjemná (bez pěti centů $60).

Bude obsahovat:

- Oboustranná mapa (na jedné straně mapa pro toto rozšíření a na druhé straně mapa pro původní hru Hannibal: Rome vs. Carthage)

- 9 generálů pro Hamilcara, 9 generálů pro Řím a

- 7 nových generálů pro původní hru Hannibal: Rome vs. Carthage

Mno nevím...mapa a 25 kartonových postav za 1000 Kč ? (u nás počítám s vyšší cenou)
21.6.2011 13:21:04

karty
Na BGG čtu, že hra bude ještě obsahovat balíček nových karet (nechápu proč to nepíšou i na webu VG), ale i tak mi to příjde nějaké předražené.

21.6.2011 13:26:53

Beholder
Pěkné. To mě jenom utvrzuje v tom, že už si nemusím žádnou další hru kupovat, protože nestíhám ani expanze ke hrám, které vlastním.

Nicméně nechápu, proč má mít expanze z druhé strany mapu, která je obsažená už v základní hře.

21.6.2011 14:12:33

Parxel
pokud by toto mělo největší vliv na tu cenu, tak to taky nechápu

21.6.2011 18:23:11

Beholder
Tak si tak říkám, jestli budou do hry taky zapracované námořní bitvy. To bych si pak nechal říct.

Ale ani na stránkách Valley Games ani na BGG se nic takového nepíše.

24.6.2011 16:00:18

Parxell
tak to jsme na tom podobne, taky nestiham zakomponovavat rozsireni k hram, ktere jiz mam. Nedavno jsem udelal cistku, opravdu se blizim ke stavu - miti par her, ktere si budu uzivat opravdu na plno:-)

24.6.2011 16:07:49

hra
v předobjednávce z kanady dávají slevu 40 % ale doprava z VG je 70-80 dolaru takže žádná velká výhra

7.9.2011 09:53:38

yodle
Well, the reason we did run the "General Interest" pre-order was to determine the demand for this game. Unfortunately, we have barely passed 450 interested customers and with the market as saturated as it is right now, we need to make smart publishing decisions. Hannibal went well over 750 pre-orders overnight so the market is not really screaming for the First Punic war currently .

Don't worry, we will publish this but a couple other titles that are currently generating more buzz will take precedence right now.

Tohel psal Rik Falch z Valley Games 6. srpna 2011 na BGG, takže si asi ještě nějakou dobu počkáme

7.9.2011 09:58:58

Beholder
mno tak to vypadá že tu mapu se sicilii vydají dle všeho na vánoce 2012... než vůbec naplní ten předpokládaný zájem 750...

7.9.2011 15:20:16

Pro všechny
Ahoj,
nevíte někdo, jak to vypadá s vydáním tohoto rozšíření?

19.2.2015 16:18:47

Vybíráme z Bazaru

Mouthguard Challenge
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas