Hadriánův val

xxxxxxxxxo hodnoceno 76x (Seznam vlastníků)

Hadriánův val - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Bobby Hill
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Trh

Mám odehráno několik her na jednoduchou obtížnost a jak si tak procházím vyplněné listy, všiml jsem si, že jsme zatím ani já, ani nikdo ze spoluhráčů nevyužili trh. Přeci jenom zaplatit minimálně tři kameny za jednu slávu nám asi nepřijde moc výhodné. Je tedy pravda, že na jednoduchou obtížnost člověk není nucen do nějakých extra komb, ale zase na těžší obtížnost si určitě hlídáte každý kámen. Uniká nám něco?

26.9.2021 08:29:36

Já ho taky nevyužil, ale asi jde o to, že prvni 2 nebo 3 suroviny dává jeden bod slávy, potom 2 body a nakonec je to po 3 bodech za jeden kámen. Ale musí to padnout no. Říkám si, že to někdy zkusím

26.9.2021 12:33:49

@ milous: To není za první 3 unikátní čísla 1 bod slávy. Je to 1 bod slávy za každé z prvních tří unikátních čísel, tzn. za 1. unikátní číslo 1 bod slávy, za 2. číslo 1 bod atd. a potom se to stupňuje..

27.9.2021 16:36:05

@faszik taky jsem to četl špatně jako autor dotazu. Díky za upozornění. Tak to už je trh výrazně lepší.

27.9.2021 20:56:13

U nás se naopak trh využívá velmi intenzivně. Jednak je zapotřebí pro stavění prefektur, a také kvůli možnosti získat docela dost slávy (hráči z mého okolí si potrpí na velké výnosy surovin, takže je pak s čím obchodovat).

27.9.2021 22:59:45

Trh je potřeba ke stavění prefektur?? Nemyslím 

14.7.2022 23:03:08

Vybíráme z Bazaru

Děti z Carcassone + Doba kamenna Junior
Děti z Carcassone + Doba kamenna Junior
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas