Guards of Atlantis II

xxxxxxxxxx hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Guards of Atlantis II - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 10
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Wolff Designa
Autoři: Artyom Nichipurov
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Porovnání se Skytear

Můžete někdo porovnat se Skytear? Zvažuji zda jít do toho KS nebo raději koupit Skytear.

6.3.2023 09:52:03

Čus, Skytear mám, ale ještě jsem ho nehrál. Po zahrání Guards of Atlantis to chci hodně dostat na stůl, abych to mohl porovnat, prototy GoA je boží

6.3.2023 10:06:47

Díky, podle toho co jsem si načetl tak jsem nabyl dojmu že GoA II by měl být promakanější, ale díky tomu taky náročnější na pravidla a je spíše na pravidelné hraní, kdežto Skytear by měl být jednodušší a přístupnější. Chtěl jsem to potvrdit od někoho kdo má zkušenosti přímo ze hry a podle toho se rozhodnout.

6.3.2023 10:39:43

GoA II rozhodně není pravidlově složitý. Novému hráči jsme vysvětlili pravidla do 5 minut a to nepřeháním. Podle mě je to spíš naopak, Skytear mi po přečtení pravidel přišel nejasný,ale je možné, že to bude ve výsledků snadné. GoA II je sice pravidlově snadný, ale je třeba trochu znát, co hraje s tebou a proti tobě za postavy a jaké mají ability, takže je třeba to zahrát víckrát, než se do toho člověk dostane, ale jedna hra trvá tak 45-60 minut, takže není problém to stihnout víckrát. Těším se, že to dáme na Zatroconu :)

6.3.2023 11:21:31

jo taky se těším, buď to budu mít a nebo si aspoň rád zahraju

6.3.2023 12:24:19

Ani jednu hru jsem zatím nehrál, takže osobní zkušenost nemám, ale mám nakoukané nějaké let's play a GoA II mi přijde pravidlově i herně o něco přístupnější. Pro mě je u GoA II taky veliké plus to, že se dá hrát i ve větší skupině. Každopádně, pokud by se někdy podařila i lokalizace Skytear, vůbec bych se nezlobil. :-)

6.3.2023 13:03:46 | Upraveno autorem (porovnej)

nehravate to nekde v Praze nebo pobliz? Bych se nekdy pridal, klidne jeste pred Zatroconem ;)

6.3.2023 13:43:16

Jak píše Tomoko, Skytear jsem nehrál, koukal jsem na Let's play, GoA mám za sebou 3 hry a přijde mi to taky mnohem přístupnější. Zásadní rozdíl mezi těmito dvěma hrami vidím v tom, že Skytear je primárně dvojkovka, zato GoA II je primárně 3v3 (dá se hrát až 5v5 a na kvalitě to podle mě neubere).

@Onas Zjistím hraní, případné zapůjčení :)

6.3.2023 14:41:35

Vybíráme z Bazaru

Armageddon - od 1 Kč
Armageddon - od 1 Kč
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas