Guards of Atlantis II

xxxxxxxxxx hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Guards of Atlantis II - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 10
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Wolff Designa
Autoři: Artyom Nichipurov
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lokalizace

Odpověď je asi předem jasná, ale přesto otevřu tuto diskusi. Je možné, že by se tato či podobná “velká” hra určená pro hraní v týmech u nás mohla v budoucnu lokalizovat? Je mi jasné, že hlavní překážkou bude vždy vysoká cena a velikost našeho trhu, ale vizuálně přitažlivých týmových fajtovaček pro větší počet hráčů je u nás jako šafránu a zrovna tenhle typ hry mi v našem deskoherním rybníčku opravdu zoufale chybí. Pro větší skupinu hráčů by mohla být tahle hra ideál.

17.12.2022 11:54:45

To by bolo super, no nakoľko momentálne nie sú dostupné ani kópie anglickej verzie, je veľmi malá šanca, že sa to stane (autori robia iba kickstarter kampane, od tohto leta sú vypredaní, čaká  sa len kým zvyšným backerom prídu ich kópie, potom budúci rok začnú ďalšiu kampaň).

Ja som sa na to vybral po svojom, preložil som každú kartu, vytlačil na samolepiaci papier, a nalepil na obaly kariet (v Obrázkoch)

21.12.2022 20:20:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@Innocento A ty informace o nové kampani příští rok jsi našel kde, prosím? Je to oficiální? Nějak se mi žádný zdroj informací nepodařilo najít. A přelepky jsou určitě cesta, jen ještě někde sehnat tu anglickou kopii.:-)

28.12.2022 12:13:43

@Tomoko 

https://www.kickstarter.com/projects/wolffdesigna/guards-of-atlantis-ii-tabletop-moba/posts/3619921

28.12.2022 17:00:03

https://discord.gg/uAED3eQm8F

Tu je oficiálny Discord server hry, všetky novinky ohľadom kickstarterov aj iných vecí tu zdieľajú tvorcovia hry. 

A pre tých, ktorým ide angličtina, ľudia tu pravidelne hrávajú túto hru buď cez Tabletopia alebo Guardsdigital (jednoduchá online verzia hry vytvorená jedným hráčom z discordu).

Zvyknú sa tu robiť aj tzv. “learning games", kde vám hru skúsení hráči vysvetlia a následne si zahráte.

29.12.2022 10:51:11

@czechImenhotep, @Innocento Díky moc, chlapi.;-)

2.1.2023 21:27:46

Vybíráme z Bazaru

Sid Meier's Civilization (2010) CZ + obě rozšíření
Sid Meier's Civilization (2010) CZ + obě rozšíření
Akt. cena: 4500 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas