Guards of Atlantis II

xxxxxxxxxx hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Guards of Atlantis II - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 10
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Wolff Designa
Autoři: Artyom Nichipurov
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Pro letošek se chystá nová kampaň. Plánujete se někdo přidat?
https://gamefound.com/projects/wolffdesigna/guardsofatlantis2new

23.1.2023 22:10:19

Nová kampaň startuje 25. dubna 2023.

28.2.2023 22:33:52

O víkendu jsme dali 3 hry a velmi zvažují, že do toho půjdu, je to pecka :)

5.3.2023 22:05:16

Ja to urcite vezmu. Jestli to nekdy dostanu na stul, je ovsem otazka ;)

6.3.2023 08:31:23

@Infidus To rád slyším. :-) Pokud nebudou ceny, oproti minulé kampani, nějak diametrálně přestřelené, tak do toho taky určitě půjdu. Kampaň už skoro rok nedočkavě vyhlížím. Jen to pak bude chtít překlad a české přelepky, protože v mé skupině nejsou všichni úplně zdatní angličtináři.

6.3.2023 12:58:21

@Tomoko 

Tak základní pledge už tam je vidět a ten je za 59 eur, tak si myslím, že to nebude nějak přestřelené, snad :)

6.3.2023 13:02:14

@Infidus Tak to jsem úspěšně přehlédl nebo spíše v poslední době nekontroloval. Díky za upřesnění. ;-) V tom případě je cena základní pledge stejná jako v minulé kampani a tím pádem do toho určitě půjdu. :-)

6.3.2023 13:19:55

Kampaň dnes spustená. Mal som možnosť zahrať pár hier a funguje to perfektne. V podstate máte len 5 kariet, ktoré si postupne vylepšujete. Žiadna náhoda. Jednoduché hra plná stratégie. Asi najlepšia tímovka akú som hral. Hrané 2vs2 aj 3vs3 a fungovalo to super. Rozhodne odporúčam. Hra nepôjde do bežného predaja.

https://gamefound.com/projects/wolffdesigna/guardsofatlantis2new?ref=homepage-featured_1

25.4.2023 20:44:44

Ja do toho jdu, beru si ekonomickou variantu zaklad a jeden set hrdinu, vidim to na Defiant. Nekdo z Brna, nebo okoli, ze bychom to dali dohromady?

26.4.2023 10:46:45

Ja jdu All-In v Praze

26.4.2023 14:27:47

Taky zatím přemýšlím nad ekonomickou variantou (Základní hra + nejspíš Devoted). Dokázal by mi někdo, kdo má s hrou reálné zkušenosti přiblížit, jak moc se liší komplexnost mezi hrdiny různých úrovní? Pro začátek řekněme u hrdinů s jednou a dvěmi hvězdami? Je to velký rozdíl?

5.5.2023 09:53:06

z ruznych diskusi jsem pochopil, ze ano, je to velky rozdil a silne se doporucuje hrat nejdriv s 1-hvezdickovymi postavami. ale sam jsem hru nehral a teprve ji ted podporim

5.5.2023 10:31:23

Za mě to velký rozdíl není. V první hře jsme se toho bali,ale další hry už jsme hráli se 2 i 3 hvezdickovými a úplně v pohodě. Jde spíš o to, že 1* jsou klasičtí DPS, tanci, supporti atd… ty komplexnější mají třeba nějaká komba nebo se specializují na pushovani,odhazování karet soupeřů atd, takže je třeba hrát jinak, ale není to tak,že by člověk nevěděl co s nimi

5.5.2023 23:40:52

Koukal jsem na poslední update na gamefoundu kde píšou ohledně Arcane hero packu, ve kterém budou postavy jako Razzle, u které bude hráč ovládat 4 postavy naráz a Gydion, u kterého bude mít hráč dva sety karet místo jednoho (je dokonce označen čtyřmi hvězdami obtížnosti). Tenhle set je mířen na lidi, co už mají něco nahráno, takže rozdíl v obtížnosti tam určitě bude velký, ale úplně bych se toho nebál.

24.5.2023 08:07:13

Vybíráme z Bazaru

Wingspan + rozšíření - barevný UV insert e-Raptor
Wingspan + rozšíření - barevný UV insert e-Raptor
Akt. cena: 570 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas