Guardians of Haversack

xxxxxxxxoo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

Guardians of Haversack - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Catch Up Games
TLAMA games
Autoři: Frédéric Guérard
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Ahoj,

podělíte se někdo o dojmy ze hry případně srovnání s jinými hrami podobného ražení?

9.3.2023 09:20:46

Také by mě to zajímalo. Těch recenzí a hodnocení je zatím poskrovnu.

15.3.2023 09:31:19

Hrál jsem jen jednou, ale v základu celkem příjemný filler.

Každý hráč má před sebou identickou mapu, po které se pomocí žetonů hrdinů, které loví z pytlíku, po ní posouvá. Přitom musí pečlivě promyslet, kam půjde a co provede. Každý hrdina ujde jinou vzdálenost, jen některý může bojovat s nestvutami, jiný zase otvírá truhly s různými užitečnými bonusy. Hráč balancuje, kdy bude dělat akce, které mu přinesou okamžitý jednorázový zisk nebo půjde po tom, co mu dává body trvale. 

Na konci kola se počítají body slávy (VB) a k nim příslušný obnos peněz, za které si koupí další žetony hrdinů a jede se znovu.

Trochu podobné Kvedlalum tím taháním z pytlíku a prikupovanim žetonů, ale není to push your luck, žetony vždy vytáhnete úplně všechny, takže je lepší moznost plánovat podle toho, co vám v sáčku zbývá.

Hráči hrají vždy současné, každý si jede na svým pisecku, interakce de facto žádná není, takže hra hezky plyne bez zbytečného čekání, graficky povedené, imo i super rodinná hra.

15.4.2023 13:50:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Ubongo
Ubongo
Akt. cena: 530 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas