Great Western Trail (Second Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Great Western Trail (Second Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Eggert-Spiele
Lacerta
REBEL.pl
Autoři: Alexander Pfister
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla CZ

Nehodil by se prosím někdo přeložena pravidla do češtiny ? :) 

2.5.2022 19:50:22

Já je mam rozpracovaný, ale mam toho teď hodně a překlad pravidel musel jít na druhou kolej. Doufám, že se k tomu zase dostanu a dodělám to co nejdříve :-).
Z většiny to stejné jako pravidla první edice, nových textů na překlad je poskrovnu, víc to je o dohledávání drobných změn a jejich úpravě.

3.5.2022 13:05:49

Paráda :) tak budu držet palce ať se dílo povede moc by mi to pomohlo :)

3.5.2022 17:50:37

Budu moc vděčný, díky že to děláš.

4.5.2022 08:22:52

Dnes jsem objednal. Kdybych si stáhnul pravidla k 1. edici, dokáže mi někdo vypsat hlavní změny? Jako anglicky to pak taky nějak zvládnu, ale bylo by to lepší, přeci jen jde o pokročilejší hru. Díky. @Silas 

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

31.5.2022 07:19:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Zoznam zmien je spisany v diskusii pri prvej edicii hry. 95% veci je len balance cize zmena bodovej hodnoty pripadne pocet minci. Najvacsi rozdiel su nove kravy ktore funguju trochu inak ale tie su v podstate mini rozsirenie a da sa hrat aj bez nich. Okrem toho su tam len 2 nove budovy a zetony na vymenu kariet z ruky ktore boli povodne v rozsireni. Pravidla su napisane pekne a maju kopec prikladov, ja som si ich otvoril o 10-tej vecer kedy uz po celom dni za pc az tak dobre nevnimam a stihol som sa ich naucit komplet cele, dalsi den sme dali skusobnu partiu a okrem set up-u som v podstate nic nemusel dohladavat. Vsetko je krasne popisane na hernej ploche a hracich doskach.   Kludne sa mozete hru ucit podla pravidiel prvej edicie a na tie drobne zmeny vas upozorni ikonografia priamo na dielikoch. 

31.5.2022 08:55:34

Díky moc, @Ctibor 

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

31.5.2022 09:49:02

@Jonash První hru si dej bez těch nových krav, je tam pár nuancí, které byste si pravděpodobně museli dohledávat. Pak jedinou pravidlovou změnou oproti první edici, co není na ikonografii, je kompenzace pořadí hráčů, kdy kromě více peněz si hráči později na řadě vybírají počáteční ruku z více karet.

31.5.2022 11:38:13

Ano, 80%-85% textu je spíš přepisování původních pravidel první edice a dohledávání drobných změn. Já jsem teď na 80%, mám hotových 15,5 stránek :-).

Nejvíc času mi zabere to nějak nacpat do té grafiky. S tímhle neumím a tak to dělám v textových oknech přes PP a je to celé zdlouhavé. Ale brzo to snad budu mít a nahraji :-).

31.5.2022 12:40:27

Díky oběma. Já to budu hlavně rozjíždět v sólu, takže ještě nějaká pravidla přibudou, ale věřím, že se to poddá. Tohle mě docela uklidnilo.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

31.5.2022 14:21:26

Tak pravidla jsem nahrál, snad bude vše OK :-)

7.6.2022 17:49:58

Tak snad se i brzy schválí. Díky, když si nebudu jistý při čtení originálu, tak do PDF rád mrknu.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

7.6.2022 19:08:21

Vybíráme z Bazaru

Kniha kouzel česky prodej
Kniha kouzel česky prodej
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas