Great Western Trail: Cesta na západ

xxxxxxxxxo hodnoceno 190x (Seznam vlastníků)

Great Western Trail: Cesta na západ - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Alexander Pfister
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Videonávod


Moc bych uvítal videonávod. Nevíte jestli ho někdo nechystá?
19.1.2019 09:59:37

deskofobia
deskofobia a yedle ma game play pokial sa dobre pamatam :)

19.1.2019 12:51:08

JAHMANsvk

jo o tom vím :)
líbil by se mi takový návod co třrba dělá deskoherní klub Pardubice nebo Petr s DF

19.1.2019 13:07:50

K ničemu

Teď u toho s přítelkyní sedíme a máme puštěné Let' s play od Yedle, a popravdě, je to úplně k ničemu. Návod by to byl, pokud by se zastavil u každé budovy a trochu víc jí vysvětlil, ale tohle je opravdu jen takové "a teď se podívejte, jak jsme strávili nedělní odpoledne"... Mám dvě verze pravidel, tu odsud a tu, co byla v krabici a jsou tam dost odchylky, respektive něco pochopím z jedněch pravidel, něco z těch druhých. Podle mne je velký problém, že není vysvětlena dostatečně destička hráče NIKDE v pravidlech na jednom místě. Pracně si dáváte dohromady informace, že se zakrývajících žetonů vlastně potřebujete zbavovat a jak to udělat. Za mne zatím zklamání.

1.2.2019 20:46:25

:-)
Nám tie pravidlá nerobili žiadny problém. Naopak, myslím si že sú dosť prehľadné. Rozdelené na časti a ešte aj farebne odlíšené. Áno, pri prvých 2-3 hrách treba niečo dohľadať, ale to je normálne. Na to, koľko rôznych vecí sa v tej hre robí, sú tie pravidlá ešte krátke :-)

1.2.2019 20:53:24

...
Let's play není a nikdy nebude podrobný návod, jak hru hrát.

Návod má každá hra ve své krabici v papírové podobě a zrovna zde jsou pravidla velice dobrá a podrobná.
Jsou strukturovaná tak, že popisují postupně, na co hráč ve hře narazí.
___
redaktor Deskofobie

1.2.2019 21:25:53

Detto
Pravidla su uplne v pohode, kratke a celkom jasne, my sme problem nemali, precital som si pravidla, pozrel yedleho game play a nebol ziaden problem, okrem jednej veci co sme hrali zle, ale to sme potom zistili.. Co neni jasne si clovek vzdy moze dohladat, alebo sa spytat tu, a neni problem, lepsie ako nadavat na pravidla ci niekoho gameplay

1.2.2019 22:01:45

Yedle - reakce
No vždyť tak jsem to také napsal. Byl tu dotaz na video návod a byl doporučen tvůj Let' s play. Na to à konto jsem napsal, že jako video návod je to k ničemu a je to prostě Let' s play, podle kterého se to naučit nedá. Tím neříkám, že se na to nedá koukat, ale jako video návod bych to prostě nedoporučil. Toť vše... Pak už jsem psal o tištěných pravidlech a o tom, že jsem to napoprvé podle nich nedal.

1.2.2019 22:14:00

Videonávod
Hru mám momentálně doma od Mindoku na video, ale pořád nevím, zda se do návodu pustit. Hra je to brutálně velká a tak by to trvalo velmi dlouho. Ale ještě uvidím, jak tohle video pojmu. Každopádně se objeví zde na Zatrolenkách, tak uvidíme.

Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

6.3.2019 14:14:02

video

No já bych byla za videonávod velmi vděčná protože pořád dělám chyby a od té doby nešla na stul protože spoluhráči odmítají hrát hru s chybami :(

2.8.2019 10:44:15

Sukuba

A ake chyby napr. robis?

2.8.2019 10:57:28

Sukuba
Taky by mě zajímalo v čem můžeš dělat chyby. Pravidla jsou podle mě jasná. Nebo prostě nejsi na eura a chtělo by to jinou hru.

2.8.2019 14:25:14

Vybíráme z Bazaru

Sabotér: Ztracené doly
Sabotér: Ztracené doly
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas