Godzilla: Kaiju World Wars

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Godzilla: Kaiju World Wars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Toy Vault, Inc.
Autoři: Richard H. Berg
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

co si o tom myslíte?

Já totiž vůbec nevím co si o tom myslet.. Berg a taková ujeťárna? :D Asi to bude hlavně pro fandy těch japonských filmů.. Ví někdo něco víc? :-)
20.6.2011 08:48:48

hodnocení
No zatím to podle BGG nemá bůhví jaké hodnocení, ale nejvíce je tomu vytýkána ta nepřehlednost pravidel, takže možná je to tím. Jinak v komentářích tamtéž se objevilo párkrát frustration....

OT
RBX: prosím tě, ten Godzilla: Stomp! už někdo koupil ? (podle statusu skladu). Já se asi tři dny přesvědčoval nedat 4 kila za pár hezkých kartiček s čísly a když jsem se už skoro nepřesvědčil tak už ji, naštěstí, nemáte :)

20.6.2011 14:56:00

pravidla
A není to třeba tím, že to nevydalo ffg, a tím pádem to nepsali vyloženě pro američany? Důležitá pravidla se tam neopakují do zblnutí. Málo příkladových obrázků a podobně?

20.6.2011 14:58:35

rbx

panzer
Godzilla: STOMP uz nemame, ale ten clovek, co si to koupil, rikal ze to presne splnilo jeho ocekavani. Jednoducha rubacka.

Co se tyce pravidel k tomuto, tak jsem ty diskuze cetl, protoze jsem se take vylekal a pak jsem si je precetl sam a nejak nechapu v cem je problem. Jsou sice hnusna, protoze to je mala cernobila knizecka, ale velice kratka a logicka. Pravda, hledal jsem dva terminy, ktere by mohly byt vysvetleny v pravidlech a nejsou, protoze jsou na kartach. Takze presne nevim, z ceho plynula ta frustrace, vzdyt to je kratka hra a vse tam tak nejak zapada.

Elenistar: prikladove obrazky tam jsou asi 3 a pravidla maji 8 stran A5 :-))

20.6.2011 15:10:13 | Upraveno autorem (porovnej)

GCB
My hráváme občas toto: http://www.youtube.com/watch?v=vwq2rL0ayA8 - připadá mi to jako výstižná deskovková varianta.

Dá se to někde v Brně/Hodoníně vyzkoušet prosím?

26.1.2015 15:36:07

Vybíráme z Bazaru

Munchkin CZ - 1.-3. díl
Munchkin CZ - 1.-3. díl
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas