Gloomhaven: Lví chřtán

xxxxxxxxxo hodnoceno 344x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Lví chřtán - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Krabice a pytlíky s monstry - jak naskládat?

K večeru jsem otevřel krabici, “vyplokoval” (cool nové slovo uvedené v úvodu, které jsem se tím naučil) archy s monstry a stihl roztřídit jejich kartičky, na závěr mě 4 pytlíky chybí, protože nemám kam dát tokeny iniciativy pro jednotlivé hráčské postavy, ale s tím si asi nějak poradím…. potom nastal problém - jak to zase naskládám do krabice? Monstra s kartami se tam nevejdou, ani kdybych se rozkrájel, když na to nebudu tlačit, tak krabice nejde o 2 cm (cca výška plastového insertu na tokeny) dovřít - to je to fakt takhle blbě vymyšlený, nebo to tam mám špatně? Je v tom nějký trik, který mně unikl?

4.8.2021 21:31:26

Taky jsem to řešil než pořídím insert a trochu mi pomohlo tohle video https://m.youtube.com/watch?v=BJnqesGYxZU

4.8.2021 22:05:58

Já jsem vyházel ty 4 velké papírové krabičky hrdinů a dal jsem ty věci do větších igelitových pytlíků. On ten návod k tomu stejně na jednom místě vybízí - cituji:

Zbylé 
čtyři obdélníkové žetony umístěte do separátních sáčků, 
které budou později využívat jednotliví hrdinové.

 

Pak už tam není ten zbytečný vzduch, dá se to na sebe a vedle toho se vejde pár vyplokaných potvor. Zbytek potvor už se pak položí na to nahoru a krabice jde krásně dovřít.

4.8.2021 22:24:12

Nevim jak to skladas, ale me se to tam veslo vsechno a krabice je dovrena. Muzu poslat foto

4.8.2021 23:33:17

klidně ukažte fotky vlastního porovnání, mě se to tam s počítadlama životů + všechny krabičky nějak nedaří nacpat (mapa a deník jsou úplně nahoře)

5.8.2021 15:57:55

dnes jsem se dostal k přerovnání a vešlo se to v pohodě - trik je v tom, nevrátit počítadlo životů/exp na svoje původní místo, ale rozložit ho do plochy krabice

10.8.2021 21:16:37

doporučuji insert ,například ten co jsem vytvářel, k vidění v příspěvku insert :) či na facebooku téměř kdekoliv 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

12.8.2021 00:19:26

Stačí koupit organizér na šroubky v prvním Hornbachu, nebo něčem podobném za cca 60 korun a je vystaráno.

12.8.2021 17:32:43

Žetony iniciativy hrdinů jsem dal do krabiček s balíčky jednotlivých hrdinů, jinam mám roztřízeno podle ras nepřátel v pytlících společně figurky a karty, vše to tam krásně vešlo do krabice jen počítadla životu mam až nahoře na pravidlech hned pod víkem…  krabice se zavře stejně jako byla původně když byla ve fólii ;-) 

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

12.8.2021 19:33:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Podezřelí - MacGuffinova aféra (promo případ)
Podezřelí - MacGuffinova aféra (promo případ)
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas