Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gloomhaven - Removable Sticker Set

máte někdo? zajímalo by mě, jestli se to vyplatí koupit.
30.1.2018 09:31:20

Peca

Aha, asi jsem špatně pochopil otázku. Myslel jsem samolepky v balení CZ edice.

15.5.2019 18:50:14

Dejf
Ahoj, posunula se někam komunikace s vydavatelem ohledně českého vydání nálepek?
______________
aka WantonDuke

5.12.2019 22:42:59

samolepky
Psal jsem ji s Albi a tvrdí že se to posunulo,ale neřekly kam :)

6.12.2019 07:11:57

Removable stickers + cz přelepky
Ahoj,
podělím se o zkušenost.
Pořídil jsem si removable stickers a řešíme to způsobem že ji přelepíme českou přelepkou a takto přelepenou nalepíme "do hry", chce to jen trochu zručnosti a výsledek je skvělý. (Takže v průběhu hraní vytváříme českou verzi removable stickers :))

9.4.2020 09:55:17

Gloomhaven Removable Stickers CZ
vyzera to byt na dobrej ceste, prikladam vyjadrenie od Albi>

Dobrý den, měly by dorazit současně s dotiskem základní hry, tj. začátkem července.

16.4.2020 16:14:27

České nálepky
Již skladem
https://eshop.albi.cz/gloomhaven-odlepitelne-samolepky/

16.7.2020 01:02:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Odlepitelne nalepky

Ahojte, mam cesku verziu odlepitelnych nalepok. Nechceli sme pouzivat original aby to bolo znovuhratelne. Avsak niekde v polke kampani sme sa vsetci zhodli na tom, ze zacneme to hrat od zaciatku a bez chyb, ktore sa s nami tahali dost dlho a tym padom aj vela ovplyvnili.
Zlepit sa dali v pohode, avsak znovu pouzit sa uz nedaju. Zdeformuju sa a potom uz nedrzia a odlepuju sa same. Takze hrame teraz s nalepkami z originalu. Nepredpokladame ze to budeme hrat potom znovu kedze sa chystame na frosthaven... ale kto vie, ak by sme o par rokov chceli zopakovat celu kampan, vymyslime si to inak. Aj tak nam pride cela ta mapa s nalepkami “zbytocna”. Znacenie otvorenych a prejdenych lokacii do zoznamu ako je napr aj na obale odlepitelnych nalepkov uplne staci ;)

30.1.2021 16:03:33

RE: Odlepitelne nalepky
Ono je to Sada 'odlepiteľných' samolepiek, nie Sada 'znova-nalepiteľných' samolepiek. Osobne som si kúpil tú sadu dvakrát, takže kampaň môžem dvakrát reštartovať v prípade potreby.

Pravdou je, že väčšina nálepiek sa lepí na mapu. Mapa je viac tematická ako praktická a svojím spôsobom ozaj nepotrebná, resp. ľahko nahraditeľná.
Nálepky, ktoré sa lepia na karty schopností sú podstatnejšie a zvykne sa to riešiť tak, že sa nálepka nenalepí priamo na kartu, ale na obal na kartu. Tým pádom sa dajú tie nálepky ľahko premiestňovať z karty na kartu. Neviem či sa ale potom nezvyknú odlepovať pri miešaní kariet.

Originálne balenie hry však neobsahuje obaly na karty, tie treba dokúpiť osobitne.

4.2.2021 13:42:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Comancheria - sice rozbalená, ale karty zatavené.
Comancheria - sice rozbalená, ale karty zatavené.
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas