nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Gloomhaven

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Cephalofair Games
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

FAQ

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s překladem?

Děkuji za odpověď
"Jinak v běhu je překlad FAQ do češtiny, který pak také nahodíme na stránky, ale je to velký macek a řešíme do toho aktuální projekty, takže se to trochu vleče. Na lokalizaci se nicméně pracuje.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s."

9.7.2019 11:31:29

Jak to vypadá?

Ahoj, chtěl bych se po 3 měsících zeptat jak to vypadá s uveřejněním FAQ... nešlo by uvolnit alespoň část? Máme nějaké otázky k některým charakterům, které se nám podařilo odemknout... díky

Jedná se o tyto FAQ? Nebo o jiné?
https://boardgamegeek.com/thread/1897763/official-faq-game-no-rules-questions-please

24.3.2020 21:24:26 | Upraveno autorem (porovnej)

FAQ

Ahoj,
děkuji za rychlou i když ne zrovna potěšující odpověď. Je to škoda, hodně by to pomohlo při řešení nejasných situací. Člověk pak neví jestli to hraje správně dle pravidel. Ale chápu že je to velké sousto na překlad. Zapojit komunitu je si myslím dobrý nápad, snad by se někdo našel kdo je zdatný v angličtině a pomohl by. Já bohužel angličtinou nevládnu, jinak bych pomohl rád.

9.12.2019 09:59:37

FAQ

Ahoj,
stydím se za to, ale musím přiznat, že je to v tuhle chvíli u ledu. Pořád to je tak nějak v plánu, ale zatlačily do pozadí prioritnější projekty. Přemýšlím o alternativním řešení - jestli bychom do toho třeba nezapojili komunitu. Po Novém roce dám vědět.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

9.12.2019 09:34:36

FAQ

Zdravím,
chci se zeptat jak to vypadá s překladem. Někde jsem četl že to chcete vydávat po částech a že první část plánujete vydat v srpnu. Tak jelikož je konec roku tak se chci zeptat jak to vypadá s vydáním. Pracuje se na tom nebo jste to odpískali? Děkuji

9.12.2019 07:55:51

FAQ

Ahoj,
pořád na tom pracujeme, ale vzhledem k oblřímímu rozsahu a faktu, že na tom na rozdíl od hry samotné dělá jenom jeden člověk (a to ještě zdaleka ne full-time), tak se to vleče a ještě to chvíli potrvá. Uvažuju, jestli nebudeme překlad uveřejňovat postupně. Třeba po jednotlivých kapitolách.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

9.7.2019 11:48:42