Ghost Stories: Black Secret

xxxxxxxxxx hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Ghost Stories: Black Secret - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Ghost Stories
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla - dojmy


http://www.rprod.com/files/GSBS_RULES_EN.pdf

8.9.2011 13:29:35

Fuf00n
Koukal jsem. Obzvlášť mě zaujala varianta "Blood brothres", kdy mnichové pokud jim zbyde poslední Qi mohou využívat vlastnosti protějšího mnicha.

Nicméně do hry asi nepůjdu. To podzemí mě až tolik nezaujalo a navíc jsem si teď vyrobil insert a kvůli další expanzi ho předělávat nebudu.

8.9.2011 13:43:16

Zklamani
Toz pravidla nactena a zadna slava. Hrac v roli Wu-Fenga mi prijde dost presilenej a celkove mi toto rozsireni zbytecne preplacane (coz mi mirne spadl i sutrak z hercny, kdyz uz tu hru prodavam :D )

8.9.2011 13:43:23

Fuf00n
Tož když už jsi to nakousnul, tak to trochu rozveď. Já jsem pravidla jenom proletěl.

8.9.2011 14:03:08

DD

Rozsireni
Edit: omluva za mystifikaci. Jedna se o rozsireni bez zakladu nehratelne.

8.9.2011 14:08:14 | Upraveno autorem (porovnej)

2 Parxel
Ja ty pravidla taky necetl detailne, abych je mel nastudovany, jen ciste hodil cucku.
Prijde mi, ze zatim co mnichove, budou potit hyzde u vymitani, tak Wu Feng (primo bude urcovat, kam dany duch pujde) si jako takovy bonus, muze chvilkama skrepcit v katakombach a smrdlat prokleti a demony...

nevim, proste se mi zda, ze jen pribyl hrac, ktery to ma na 90% vyhrano.

8.9.2011 15:29:43

Fufoon
No ja si na hodnoceni pockam az na prvni test, Bauzovi jako autorovi dost verim, takze si nemyslim, ze by to vymyslel tak, aby to bylo hodne nevyrovnane...

8.9.2011 17:57:55

Fuf00n
Já bych byl v tomhle ohledu také trochu opatrnější. Přece jenom základ i expanze fungovaly z hlediska herních mechanismů velmi dobře.

9.9.2011 08:53:44

Dojmy
Máte někdo zkušenost s tímto rozšířením? Koukám, že poslední příspěvek je rok starý a od té doby nic. Zajímalo by mne, zda je to hratelné a zábavné i pro dva hráče (mnich vs wu-feng)?

4.11.2012 18:29:38

to: Dojmy
Ghost Stories je pro me jedna z nejlepsich her, co mam - pres to se pokusim o objektivitu :-) :
- velke rozsireni prinaseji (White Moon, Black Secret) do hry nove prvky a mechanismy. To je super (nejedna se pouze o pridani par karet)
- muj pocit je, ze 2 hraci mi prijdou malo (ale vzdycky jsme to hrali min ve 3) - je to pouze muj soukromy nazor. Je to asi tak stejne, jako hrat GS bez Black Secret jako single. Prijde mi problem to vsechno ulitat. Mozna varianta je hrat v jednom hraci za vice taoistu
- zvetsil se podil nahody na strane zaporaka (je tam kostka, jejiz podil nahody se neda moc kompenzovat)

Suma sumarum - paradni, vsechny hry jsme si uzili ...

4.11.2012 23:24:48

dadul
Mrkni na http://tomovyhry.blogspot.cz/

Najdeš tam recenzi, která Ti může něco napovědět. Jinak pro dva hráče to moc není, teoreticky je možné to hrát i ve dvou, ale moc zábavné to nebude.

7.11.2012 14:42:15

koupím
Neprodá někdo tuto hru???

8.11.2012 11:50:58

Jak hrajete s Uncatchable
Prosim o radu - jak hrajete s inkarnaci Uncatchable (muze byt premozena pouze v okamziku, kdy stoji na nejakem poli s budhou).

V okamziku, kdy uplatnim pravidlo Wu-Fengova stinu (Přítomnost Wu-Fengova Stínu na nějakém poli Vesnice zabraňuje použití schopnosti vesničana Taoistou) a stoupnu si se stinem na pole s budhama a nebo na pavilon Nebeskeho vetru, tak taoisti nemohou nikdy vyhrat.

Neni lepsi tuhle inkarnaci s rozsirenim Black Secret vyradit a nebo mi uteklo nejake pravidlo?

Predem dik za radu ....

27.12.2012 22:44:32

Re: Jak hrajete s Uncatchable
Tak jsem nasel odpoved ve FAQ:
Can I use the Wu-feng incarnation "Uncatchable" while playing Black Secret
A : Nope. You have to remove this one from the game during the set-up

Takze vyhodit z balicku pred hrou ...

30.12.2012 16:51:21

Summon cards
O hre ešte len uvažujem, ale čítal som si pravdlá aj rozšírení. tu som narazil na tie 4 karty Summon cards (vyvolání), ktoré sa podľa obtiažnosti majú primiešať do balíka duchov. Nejako nechápem ako sa používajú. Majú rovnaký obrázok z rubu aj líca?

Vďaka za vysvetlenie.

23.5.2013 07:20:17

Vybíráme z Bazaru

East India Companies
East India Companies
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas