nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Fury of Dracula

Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Devir
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Kevin Wilson
Stephen Hand
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Píše se rok 1898. Před osmi lety skupina neohrožených dobrodruhů zabránila hraběti Drákulovi v jeho nekalých rejdech v ulicích Londýna, když se jim povedlo hraběte zabít na jeho hradě v Transylvánii. Nebo si to alespoň mysleli.

Nějakým záhadným způsobem se Drákulovi podařilo přežít a nyní plánuje svou odplatu. Je vůbec možné porazit takového strašlivého protivníka, který se navíc poučil ze svých předchozích chyb? Téměř nikdo se neodváží Drákulovi čelit, avšak najdou se tací, kteří se mu postaví. Tentokrát upíra zničí nadobro. Nebudou to mít ale jednoduché, protože Drákulův vztek je téměr bezmezný...

Hra na velice podobném principu jako "Fantom staré Prahy" hráče přemístí do Evropy konce 19. století. Jeden z hráčů představuje hraběte Drákulu zatímco ostatní se převtělí do skupiny lovců upírů, jejichž cíl je zřejmý. V nastálém honu na upíra ale často není tak úplně zřejmé, kdo je lovec a kdo kořist. Ve dne je miska vah ještě vcelku vyvážena, ale v noci... Ne nadarmo se upírům říká tvorové temnot. Navíc při své cestě Evropou může Drákula v každém z měst zanechat své přisluhovače a znepříjemňovat lovcům život ještě více.

Dokáží lovci Drákulu odhalit a zničit dříve, než se mu povede vyvolat upírku a stát se neporazitelným?

Autor: Zeus

Vybíráme z aukcí

Descent-Visions of Dawn (FR)
Descent-Visions of Dawn (FR)
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>