Frostpunk: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 84x (Seznam vlastníků)

Frostpunk: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Jakub Wiśniewski
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hromadný pledge

Trochu se tyto nabídky ztrácí ve společné diskuzi, tak bych pro toto radši založil vlastní vlákno.

21.10.2020 12:00:16

České Budějovice

nebo zásilkovnou po celé ČR+SK.

Zatím jsme 3, takže ještě 3, abych do toho šel :-)

21.10.2020 12:01:01

Korenar
Berete Core nebo Deluxe pledge?

21.10.2020 12:32:49

...
My jedeme Deluxe, pokud bych šel do hromadného...zatím mám jen pro sebe single deluxe + 2 zájemce o hromadný.

Core podle mě nemá smysl...vsadím se, že vyjde levněji v retailu bez mezinárodní dopravy.

21.10.2020 12:57:50

I core ma cenu
I core má cenu, protože z kickstarteru bude mít rozšíření zadarmo + v retailu má ta hra být ještě dražší.

21.10.2020 15:11:07

Východní Čechy
Díky za vlákno, dobrý nápad.
Stále i u mne platí že zajistím hromadný pledge na deluxe verzi na trase Přelouč, PCE, HK, Jaroměř, Náchod
Zatím stále volných 5 míst

Případní zájemci pište SZ

Tak ještě 4 volná místa a konec se blíží.....

21.10.2020 18:30:36 | Upraveno autorem (porovnej)

hormadný pledge
Čauko, ja by som do toho deluxe hromadného pledge šiel tiež :)

21.10.2020 19:02:12

...
U nás zatím 2,5 volného místa :-) 1 je určitě a 2 lidi se rozhodují :-)

21.10.2020 22:28:04

Praha
Organizuji hromadný pladge v Praze, chceme deluxe verzi česky.
Zatím jsem 2-3.
Kdo by se chtěl přidat, napište mi zprávu.

EDIT: pro mimopražské to pak nemám problém poslat přes zásilkovnu

EDIT2: vypadá to, že jsem plní

21.10.2020 22:44:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Core pledge Bundle
Ahoj,
nemá niekto ešte voľné miesto v hromadnom CORE pledge ?

24.10.2020 15:26:38

Core
Taky bych se prilepil na core:)

24.10.2020 19:41:54

Core
Hromadný core asi nikdo nedělá, ale také bych se přidal.

24.10.2020 21:29:10

Core + deluxe

Ahoj, jestli chcete, tak se muzeme spojit do hromadneho pledge. Ja si budu nejspise brat all-in, ale podle odpovedi je mozne to nakombinovat v bundlu s core/deluxe. Tak jestli chcete, tak mi napiste SZ

25.10.2020 20:17:15

Hologos
Ty sice asi můžeš jako add-ony přibrat různé verze hry, ale už tam nebude snížená cena jako u bundlu 6 core nebo 6 deluxe. A to už se pak asi příliš nevyplatí.

25.10.2020 21:09:24

Deluxe
Chlapi, přihodíte si mně někdo k deluxe CZ, tedy pokud to bude CZ, a kdo případně nebude mít problém mi to hodit na zásilkovnu, když mu pošlu štítek. Díky

25.10.2020 22:34:34

aillas

@aillas: To není pravda. Jde zvolit bundle core a následně v PM si to upravit treba na 5+1 nebo 4+2, atp. Ptalo se na to spoustu lidi v komentarich vcetne me. ;)

25.10.2020 22:47:10

Hologos
Neprocházel jsem celou diskuzi, ale tady je třeba jeden z dotazů:

Q: Does a bundle pledge have to be all of the same level? For example (an extreme one): 2 Core, 2 Deluxe, 2 Gamer All-In; or another example: 3 Deluxe, 1 Gamer All-in, 1 Collector's Edition All-in. Is a bundle like this possible (retaining the bundle discount). I understand I'd have to start with one of the Bundle pledges and upgrade in the PM.

A: GCU have said several times that a bundle will be all of the same for that number. Thus if only some want to upgrade then just add those items as Add-ons.

Další pak tady:

Q: If we are pledging for a deluxe group bundle? Do we have the chance during the PM to upgrade some of this 6 deluxe included in the group pledge to a gamer all-in maintaining the benefits of the group pledge or this is impossible? If the answer it's yes, do we get the normal shipping prize even with the playmat included or do we get an extra costs for this purchase even when we are doing as a group?

A: You will be able to upgrade the entire bundle or just add some separate all-in pledges. These won't get the bundle discount, but will be shipped together so there should be a significant saving on shipping.

Jak já to chápu, tak můžeš upgradnout celý bundle na jinou úroveň. Pokud ale chceš míchat různé verze hry, tak ty odlišné musíš přidat navíc k nějakému bundlu. Jediná výhoda pak je, že to pošlou dohromady a asi se ušetří něco málo na poštovném. Samozřejmě se ale můžu plést :-)

25.10.2020 23:41:10

Deluxe
Zdravím pánové,
je tady někdo kdo by mě přibral pod svá křídla?

26.10.2020 06:55:59

Aillas

@Aillas: Pro jistotu jsem poslal ještě jednou dotaz, ale před 6ti hodinami se někdo taky zeptal:

Q: I have to say that the last minute reveal of Gamer all-in bundles is wreaking havoc with the deluxe pledge group I organised some time ago. The inability to mix pledges levels within a group is a real pain and threatens group viability. Some people want to to upgrade to Gamer All-in while others don't resulting in no group at all. Glass Cannon - allowing different pledges within a single group would make things a lot simpler for us! Can you do anything to help?

A: Greg, we will find a solution for this in the pledge manager. Don't worry, you will be able to manage your pledge there in a way that no one will get hurt. There will be a All-in bundle pledge as well.

Uvidíme, co mi odpoví přímo na otázku s bundle několika verzí. Nicméně, i kdyby bylo levnější jen poštovné, tak se ušetří min. €50.

26.10.2020 12:19:21

Hromadný pledge
Odpověď: Je možné vytvořit bundle z libovolných kombinací, jen tam nebude ta sleva (která je cca €12). Nicméně bude tam zase sleva za poštovné.

26.10.2020 14:21:35

Hologos
jj to jsem si přesně myslel. Pokud se nepletu, tak u hromadného pledge by mělo poštovné na hru vyjít o 10-20% levněji. Pokud bude u Core pledge poštovné těch 10 €, tak kvůli slevě 1-2 € nemá smysl to řešit, zvlášť když by pak bylo ještě potřeba přeposlání Zásilkovnou. Škoda.

26.10.2020 14:26:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Aillas, Bolek, ...
Mám backnutý CORE pledge, a ešte nejaké voľné miesto, záujemcovia sa môžu hlásiť.

28.10.2020 17:49:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Multipledge
Je to velká škoda, u Project L se organizuje multipledge cca 30ti lidí a je tam sleva cca €10 na samotné hře + velká úspora za poštovné. A to tam jsou různé kombinace, co kdo chce. :-(

28.10.2020 23:26:43

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas