Fractal: Beyond the Void

xxxxxxxxoo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Fractal: Beyond the Void - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, budovatelská, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Boar-Game Studio
Bored Game Ink
Autoři: Bernardo Rippe
Iker Uriarte
Romain Lesiuk
Yann Hilaire
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Zajímá mě, zda se někdo zúčastnil na kickstarteru a podpořil tuto hru.

27.10.2021 11:28:22

No samozřejmě. Byt teda trochu naslepo, uvidíme co z toho vypadne. .. Klasický FOMO :) 

27.10.2021 12:01:01 | Upraveno autorem (porovnej)

no jako jsem na to zvědavej, uchvátil mě celkový design.

27.10.2021 12:42:42

Zvažoval jsem, nakonec do toho nešel.

Pro bylo téma, druh hry, vizuál, a hlavně velmi dobrá zkušenost s vydavatelem z předchozího X-odu, kdy komunikace v pořádku, prodlení nijak výrazné, po celou dobu informovanost, kvalita komponent bez problémová, povydavatelská podpora - úprava pravidel na novou verzi /byť šlo o drobné korekce/.

Proti - reálně bych neměl s kým hrát /podobně jsem odpískal už i Stellaris - ten má být navíc v CZ, jestli se nepletu/ a s tím spojená výsledná cena, kde bych si pořídil drahou krabici do skříně. Tahle hra když už, tak jedině i s legacy kampaní, což 119 EUR + 20% DPH + doprava (byt v rámci EU bude ještě levná) a pic, nějakých 160 éček minimálně.

Hlavně z důvodů proti jsem moc nezkoumal herní mechanismy, tam nehodnotím, což je ale taky dost podstatná věc.

Navíc, pokud se navíc nepletu, těhle 4X her z vesmíru tedka pár bude, tak si asi počkám, která by byla nejlepší a kdyžtak pak jednu z nich někde vezmu.

27.10.2021 13:00:27

Tuhle hru bude prodávat Tlama, neříkám,že vydávat v češtině, ale na KS to backovali a budou to prodávat, takže se vyplatí to koupit přes ně.

27.10.2021 13:39:25

Vybíráme z Bazaru

Malý Princ: Udělej mi planetu
Malý Princ: Udělej mi planetu
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas