Flamme Rouge - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sport
Herní kategorie: karetní hra, závodní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: FoxGames
Lautapelit.fi
Stronghold Games
Autoři: Asger Harding Granerud
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

první dojmy

konečně jsem měl možnost hry vyzkoušet.
Zahráli jsem první dvě tratě, tedy úvodní bez kopců a sjezdů a pak jednu na které již byli dva kopce.
pozitiva
+ je pravidlo opravdu jednoduché, vysvětlil jsem to i nehráčům, celkově to má 4 pravidla.
+ herní doba je přiměřená tomu o čem ta hra je. Jeden závoda trval cca 30 -45 min.
+ mechanika je jednoduchá ale funkční, kdo lépe plánuje svoje síli, ma ve finiši větší šance.
- každý hráč má balíček karet energie z kterého vybíra vždy jednu ze 4 pro dané kolo. Jednu kartu zahraje a ostatní 3 si šetří do dalšího průběhu závodu. Někdy bohužel ve 4 kartách, které dostanete do ruku máte pouze vysoké / nizké karty, které Vám naruší taktické plány.

20.2.2017 12:38:27

Hra v 2
Zatial sme to hrali iba v 2 hracoch (2 trate, abe rovno s kopcami = aj tak super jednoduche na vysvetlenie aj totalnemu nehracovi), takze tiez iba prve dojmy:

+ stavanie trati je zabava!
+ hra je jednoducha, svizna, no napriek tomu posobi tematicky
+ aj v 2 je to zabava! Viac ako na peloton sa musis spoliehat na vlastny tim
+/- nahoda v kartach urcite hraje rolu (ked si na kopci potiahnete vsetky karty >5), ale da sa dost dobre osetrit a dodava tematickost, nepredvidatelnost a moznost dohnat supera, ak zakopol :)

Urcite chcem vyskusat Grand Tour, kde je velmi pekne to, ze sa polovica kariet vycerpania po zavode prenesie do dalsej etapy. Navyse, prave vysla Grand tour mobilna aplikacia (zadarmo), ktora toto vsetko jednoducho a prehladne zaznamena.

23.2.2017 14:00:30

Vybíráme z Bazaru

Dědictví
Dědictví
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas