Five Tribes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Bruno Cathala
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnost 2021

Ahoj, 
pokud jste sháněli, jako já, zjistili jste určitě taky, že hra je aktuálně beznadějně vyprodaná. Zkoušela jsem zjistit u Days of Wonder, jestli se plánuje dotisk a na kdy. Přímočará odpověď zněla, že by hra měla být znovu dostupná v 3. nebo 4. kvartálu letošního roku. :) 
Ptala jsem se tedy na základ, jak to bude s rozšířeními nevím (ale dříve jsem zachytila informaci, že i na ty dojde).

5.5.2021 09:54:17

Ještě by bylo dobré, kdyby dotiskli i Yamatai. Další beznadějně vyprodaný Cathalův titul.

5.5.2021 11:31:37

Snad vyjdou i ta rozšíření, to by mi udělalo vlekou radost.

 

TomL:

U Yamataï přímo Bruno Cathala někde psal, že dotisk nebude, a znělo to rezolutně.

 

***
Deskoherní inkvizitor, občasný překladatel a korektor

5.5.2021 11:33:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Chci podotknout, ze jsem hru koupil na allegro.PL. V pátek jsem objednal a hra mi přišla v pondělí. Sice krabice je v polštině, ale hra je jazykově nezávislá. Takže pohoda. A celkem dobrá cena. Lepší cena než na Amazonu, kde jsem ji chtěl koupit původně. A k tomu to posílají přes českého doručovatele. Takže fakt super. Návod na zatrolenkách je dokonalý v CZ.

Cena 179,- polský zlotý rovná se 957,- Kč

Zadat se musí název: Gra planszowa Rebel Pięć Klanów.

6.10.2023 21:32:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Hodil jsem na bazer jednu kompletní všetně insertu a obalených karet: https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/215872/

 

12.10.2023 13:48:55

Vybíráme z Bazaru

Euphoria cestou k lepší dystopii
Euphoria cestou k lepší dystopii
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas