Fire and Axe: A Viking Saga

xxxxxxxxoo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Fire and Axe: A Viking Saga - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
IDW Games
Pro Ludo
Autoři: Phil Kendall
Steve Kendall
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Siaronův učeň...

Na Zatroconu jsem měl možnost právě v této hře poznat, co znamená, když Siaron hází kostkami (pro ty co nevědí: vždy hodí to, co potřebuje).
Ve včerejší domácí partii nám něco podobného předvedl můj nejmladší syn - špunt. Co hod, to neskutečná trefa. Balduin s lodí plně obsazenou Vikingy marně několik kol dobýval Konstantinopol, pak připlul špunt s jediným Vikingem, hodil šestku a hrdé město mu padlo v plen...jednoduše dobyl či obsadil vše, na co si ukázal. My jsme jen zírali a ani speedy se svými takticko-intrikánsko-strategickými schopnostmi neměl nejmenší šanci. Zvlášť, když ho jeho hody přiváděly k zoufalství :)
A to je právě na té náhodě při hře krásné, emoce, radost, zklamání a možnost vítězství i pro ty, kteří by jinak neměli nejmenší šanci...
11.10.2010 09:35:46

:-D
Ja nevim ze me vsichni tak demonizuji :) Uz sem slysel i vyraz Chuck Norris zatrolenek :-D

11.10.2010 09:42:54

rbx

The Hammer
ja to nemel moznost od te doby hrat. Je to porad tak dobre jako to bylo na Zatroconu?

11.10.2010 09:46:40

Opak
Ja jsem naopak pri vcerejsi hre proroctvi hodil asi 20 jednicek a zbytek hodu byly dvojky trojky. Uz jsem propadal zoufalstvi, ale s umsevem :)

11.10.2010 09:52:36

rbx
Pořád je to fakt dobré :) Parádní eurotrash plný emocí...

11.10.2010 10:13:08

Vybíráme z Bazaru

Etherfields: Alternative Creatures
Etherfields: Alternative Creatures
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas